Valmieras Ziņas

Valmierā iestādīta 35 sarkano ozolu rinda

Šodien aptuveni pusstundas laikā Valmierā tika iestādīta 35 sarkano ozolu rinda. Notiekošo klātienē novēroja portāls “Valmieras Ziņas”.

Koku stādīšanas procesā piedalījās pašvaldības un SIA “Valmieras namsaimnieks” darbinieki, kā arī Kultūras centra politiski represēto vīru kora “Baltie bērzi” dalībnieki un Valmieras politiski represēto biedrības biedri. Kopumā kokus stādīt bija ieradies 21 iedzīvotājs.

Vīru kora “Baltie bērzi” dalībnieki koru stādīšanai pieteikušies paši. Kā norādīja dziedātāji, bijis aicinājums palīdzēt iestādīt ozolus, lai koki augtu diženi un spēka pilni. Kora dalībnieki ar prieku šādam aicinājumam atsaukušies. Savukārt politiski represēto biedrības biedri portālam “Valmieras Ziņas” atklāja, ka sajūta, līdzdarbojoties ozolu stādīšanā, esot ļoti laba. “Būs Valmiera zaļāka un skaistāka, jau tagad ir skaisti! Arī iebraucējiem pilsētā pirmais skats pavērsies krāšņs un skaists. Un, kad vēl koki salapos, tad varēsim pavisam priecāties!” emocijās dalījās kāda pasākuma dalībniece.

Kā portālam “Valmieras Ziņas” pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Kristīne Melece, ir grūti pateikt precīzu gadu skaitu, kad ozoli būs pieauguši, taču zīles šie koki sāks ražot pēc aptuveni 15 gadiem. “Tie būs 20 un pat vairāk metrus augsti un ikvienam no šiem ozoliem ir visas iespējas pēc laika kļūt par dižkokiem,” atzina K.Melece.

Jau ziņots, ka šī ir pirmā sarkano ozolu rinda pilsētā, līdz ar to tā kļuvusi par kultūrvēsturisku objektu. Sarkanais  ozols ir izturīgāks par parasto, tas ir mazprasīgāks, ātraudzīgāks nekā parastais ozols, turklāt ar augstu salcietību. To mazāk bojā slimības un kaitēkļi.

Tāpat ziņots, ka kopumā šogad pilsētā paredzēts iestādīt ap 180 jauniem kokiem, kuri pašvaldībai kopumā izmaksās 10 456 eiro (7348 latus). Pēc svētkiem Beātes ielā stādīs Liepas un varbūt arī kāds ozols. Tāpat lielākas koku stādīšanas esot paredzētas Rīgas ielā un Brenguļu ielā. Daļu koku esot paredzēts iestādīt pavasarī, bet atlikušos – rudenī.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla degvielas kannu ražošanas uzņēmums aicina darbā: mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistu/-i Galvenie pienākumi: Produktu un pakalpojumu virzība starptautiskā tirgū Uzņēmuma iekšējās un ārējās komunikācijas veidošana un uzturēšana Uzņēmuma tēla veidošana un uzturēšana Sagaidām kandidātu ar: augstāko izglītību sociālo zinātņu jomā (mārketings, komunikācija vai tml.) veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi mārketinga un sabiedrisko attiecību jomā veiksmīgu iepriekšējo darba pieredzi projektu vadībā analītisku un radošu domāšanu un spēju kompleksi risināt problēmas teicamām svešvalodu zināšanām un visaptverošām komunikācijas prasmēm aktīvu, uz sadarbību un rezultātu orientētu personību ar inovatīvām idejām Piedāvājam: Interesantu un dinamisku darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Iespēju mācīties, gūt pieredzi un realizēt sevi dinamiskā darba vidē un darbā ar starptautiskiem tirgiem Darba rezultātiem un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu no Eur 1000 mēnesī, dažādus papildu labumus Sakārtotu, ērtu darba vidi draudzīgā kolektīvā E-pasts pieteikuma nosūtīšanai: darbs@valpro.lv Tālrunis papildus informācijai: 64 207 235 Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datu pārzinis SIA "VALPRO" (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savā datubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-21 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera. Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220   aicina darbā Apkopēju (Valmieras AO) uz noteiktu laiku no š.g.5. jūlija līdz 2. septembrim DARBA PIENĀKUMI: · uzkopt darba, palīgtelpas un autoostas teritoriju PRASĪBAS PRETENDENTIEM: · pamatizglītība · vēlama iepriekšēja darba pieredze uzkopšanas un tīrīšanas darbos · iemaņas darbā ar sadzīves tehniku · vēlamas zināšanas telpaugu kopšanā UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: · darbu stabilā uzņēmumā · sociālās garantijas · darba algu – valstī noteiktā minimālā stundas tarifa likme CV vēstuli ar norādi vakancei „Apkopējs” lūdzam līdz 2021. gada 1. jūlijam iesniegt: · sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv · personīgi Valmieras autoostas kasē Stacijas ielā 1, Valmierā vai SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļos, Kocēnu pagastā, Kocēnu novadā, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, sazināsimies divu nedēļu laikā pēc sludinājumā norādītā pieteikšanās termiņa beigām. * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Informācija 26558027 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 1, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-01 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz info@vtu-valmiera.lv Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri