„Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” revanša mačā tiksies ar „LU/BS Rīga”

Šo piektdien, 17. novembrī, Vidzemes Olimpiskajā centrā, pulksten 19:00 Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas ietvaros „Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savā laukumā tiksies ar „LU/BS Rīga” basketbolistiem, tādējādi centīsies izcīnīt revanšu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Sabiedrisko attiecību speciāliste Regīna Grosa.

Šīs sezonas laikā Valmiera cietusi tikai vienu zaudējumu – pret šīs nedēļas pretiniekiem. Pirmajā izbraukuma spēlē tiekoties ar „LU/BS Rīga”, valmierieši atzina šīs komandas pārākumu, spēli noslēdzot ar 17 punktu deficītu – 78:95.

Turpretim, iepriekšējo spēli „VALMIERA GLASS VIA” aizvadīja izbraukumā, turpinot savu pārliecinošo uzvaru sēriju, un vēlreiz sagraujot „BS Ogre” komandu. Lai gan pirmo ceturtdaļu neizdevās aizvadīt tik pārliecinoši, tomēr, iegūstot spēles ritmu, atlikušo cīņas laiku izdevās realizēt precīzus metienus un būt sekmīgiem kā uzbrukumā, tā arī aizsardzībā. Trešajā ceturtdaļā Vidzemes Augstskolas studentiem izdevās vēl straujāk palielināt vadību, panākot 41 punktu pārsvaru pār pretiniekiem. Šī mača laikā ar realizēto trīspunktu metienu skaitu izcēlās valmierietis Valters Vēveris, taču par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Jānis Engers, kas spēles laikā pretinieku grozā pamanījās iemest 22 punktus un izcīnīt astoņas atlēkušās bumbas. Izcīnot šīs sezonas sesto uzvaru, spēles noslēdzošajās minūtēs rezultātu tablo rādīja – 110:60.

Mačā pret “BS Ogre” savu debijas spēli „VALMIERA GLASS VIA” sastāvā aizvadīja „Valmiera/ORDO-2” uz īres tiesībām izīrētais spēlētājs Rainers Kalniņš, kurš pēc trenera Sanda Amoliņa vārdiem būs vērtīgs papildinājums komandai.

Kā jau ierasts, arī šajā mājās spēlē labu atmosfēru un puslaika konkursa balvu sagādās bārs „Tinte”, toties skaļākajiem un atraktīvākajiem līdzjutējiem balvu būs sarūpējis sporta bārs „Strops”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierai būtu jāapvienojas ar apkārtējiem novadiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „VTU Valmiera” Reģ. Nr. 40003004220 aicina darbā Transportlīdzekļu tīrītāju (uz noteiktu laiku, līdz 30.09.2019) DARBA PIENĀKUMI: ·Transportlīdzekļu salonu un to elementu mazgāšana un tīrīšana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: ·vidējā vai vidējā profesionālā izglītība ·vēlama iepriekšēja darba pieredze transportlīdzekļu mazgāšanā ·vēlamas iemaņas darbā ar sadzīves tehniku un mazgāšanas iekārtām ·labas saskarsmes un komunikācijas prasmes UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: ·darbu stabilā uzņēmumā ·darba samaksu 430-570 EUR (bruto) ·sociālās garantijas ·dinamisku un profesionālu darba vidi CV un pieteikuma vēstuli ar norādi vakancei „Transportlīdzekļu tīrītājs” līdz 2019.gada 31.martam iesniegt: ·sūtot elektroniski uz personals@vtu-valmiera.lv ·sūtot pa pastu „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, LV-4220 (ja dokumentus nosūta pa pastu, uzņēmumam tie ir jāsaņem norādītajā adresē līdz noteiktā dokumentu iesniegšanas termiņa beigām) ·personīgi SIA „VTU Valmiera” administrācijas ēkas „Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Kocēnu novads, 205. kabinetā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 Sazināsimies ar pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai, divu nedēļu laikā pēc CV un pieteikumu iesniegšanas termiņa beigām. Informācija 64250675 Profesija: TRANSPORTLĪDZEKĻU TĪRĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-03-31 Kontaktpersona: CV un pieteikuma vēstuli sūtīt: personals@vtu-valmiera.lv