“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” garo izbraukuma sēriju noslēdz ar uzvaru Ventspilī

Lasīšanas laiks: 2 min

Sešu izbraukuma spēļu sēriju ar uzvaru noslēgusi Latvijas Basketbola līgas 2. divīzijas komanda “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, 27. februārī ar rezultātu 81:74 pieveicot “Ventspils Augstskolu”. Tādējādi no garās spēļu sērijas viesos valmierieši savās mājās atgriežas ar piecām uzvarām.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sastāvā sākuma pieciniekā devās Toms Kohanovs, Ervīns Ivanovs, Oto Grīnbergs, Jānis Engers un Klāvs Dubults. Maču ar precīzu trejaci uzsāka Jānis Engers, bet valmieriešu kapteiņa Klāva Dubulta rezultatīvais sniegums ļāva jau pirmajā spēles nogrieznī panākt drošu pārsvaru “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” basketbolistiem. Pirmās ceturtdaļas otrajā pusē spēlē sekmīgi ienāca valmieriešu spēlētāji no rezervistu soliņa, turpinot kontrolēt mača gaitu. Caurgājienā gūstot divus punktus, Rainers Kalniņš noslēdza mača pirmo desmitminūti ar rezultātu 26:13.

Ja mača pirmais periods valmieriešiem bija visai rezultatīvs, tad otrajā ceturtdaļā, izņemot Oto Grīnbergu, Valmieras studentiem katastrofāli nekrita metieni. Tādējādi ventspilnieki spēja pietuvoties rezultāta starpībā, baltkrievu basketbolistam Vladam Mikuļskim ar diviem precīziem metieniem puslaika beigās samazinot viesu pārsvaru līdz četriem punktiem. Ejot lielajā pārtraukumā rezultāts bija 34:30.

Otrā puslaika sākumā valmierieši vairākkārt izprovocēja pretiniekus uz noteikumu pārkāpumiem, gūstot punktus no soda metiena līnijas, bet trešās ceturtdaļas vidū groza apakšā “Ventspils Augstskola” neatrada pretargumentus Oto Grīnberga uzbrukumiem. Ceturtdaļas beigās divreiz no tālās distances precīzs bija Valters Liepiņš, kas palīdzēja Roberta Zeiles komandai pirms noslēdzošās ceturtdaļas būt priekšā ar 60:48.

Ceturto mača nogriezni ar septiņu punktu izrāvienu sāka ventspilnieki, pietuvojoties līdz divu punktu deficītam. Izšķirošu atrāvienu viesiem mačā turpmākajās minūtēs gūt neizdevās un Kristofers Šepte pietuvoja mājiniekus līdz viena tālmetiena tiesai. Trīs minūtes līdz mača beigām valmieriešu pārsvars bija sarucis līdz minimuma, bet tad virsroku spēlē ņēma Toms Kohanovs un Klāvs Dubults. Abi spēlētāji ar rezultatīvām darbībām palielināja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” atrāvienu, nokārtojot uzvaru ar 81:74 Ventspilī.

Valmieriešu uzvarā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Klāvs Dubults, bet Jānim Engeram 14 punkti. Mājinieku rindās Vlads Mikuļskis bija rezultatīvākais ar 20 punktiem.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – “Ventspils Augstskola” 81:74 (26:13, 8:17, 26:18, 21:26)

Dubults 17, Engers 14, Grīnbergs 13, Ivanovs 10, Kohanovs 9, Liepiņš 9, Ermansons 5, Kalniņš 4, Burda.

Pēc garās izbraukuma sērijas “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” atgriežas savās mājās. Jau šo piektdien, 2. martā pulksten 20:00 aizvadīsim spēli atjaunotajā Valmieras 5. vidusskolas zālē pret vienu no turnīra spēcīgākajām komandām BK “Ķekava/Optibet”.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218