“Valmiera Glass/ViA” zaudē cīņu zem groziem un piekāpjas “Ogrei”

Lasīšanas laiks: 2 min

“Olybet” Latvijas – Igaunijas apvienotajā basketbola līgā neveiksmi piedzīvoja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, 8. decembra spēlē ar rezultātu 71:86 piekāpjoties BK “Ogre” basketbolistiem. Izšķirošu lomu mača iznākumā spēlēja pretinieku pārspēks groza apakšā cīņā par atlēkušajām bumbām.

Roberta Zeiles trenētajai komandai padevās ļoti sekmīgs spēles sākums. Reinis Ermansons atklāja mača rezultātu ar precīzu tālmetienu, bet Edmunds Elksnis veica trīs punktu gājienu. Pēc nedaudz vairāk nekā divām nospēlētām minūtēm valmierieši bija iekrājuši 11:4 pārsvaru. Pirmās ceturtdaļas vidū spēles gaita izmainījās. Mājinieku komanda teju piecas minūtes neguva nevienu grozu, kas ogrēniešiem ļāva veikt 14 punktu izrāvienu. Pirmās ceturtdaļas beigās dzīvību valmieriešu uzbrukumā atgrieza Toms Kohanovs, taču pēc desmit aizvadītām minūtēm valmierieši bija iedzinējos ar 14:22.

Otrajā ceturtdaļā viesu komanda ātri pārsniedza desmit punktu pārsvaru, bet valmieriešiem izdevās atbildēt ar nelielu izrāvienu, Jānim Kaufmanim ar savu vienīgo tālmetienu pietuvojot komandu līdz trīs punktu atstatumam. Perioda vidū sekoja “Ogres” deviņu punktu izrāviens, kas lielā mērā tika panākts ar spiedienu uz groza apakšu. Sagaidot puslaika beigu signālu, “Valmiera Glass/ViA” lielajā pārtraukumā devās ar 13 punktu deficītu – 34:47.

Pēc lielā pārtraukuma mājinieki laukumā atgriezās ar lielu enerģiju. Divus stūra tālmetienus trāpīja Jānis Engers, bet divus punktus ar sodu guva Māris Ziediņš, tādējādi strauji deldējot mājinieku atpalicību. Trešā perioda vidū Klāvs Dubults panāca minimālu rezultāta starpību (50:51). Lai kā valmierieši pūlējās, taču vadību pārņemt neizdevās. Līdz ar trešā ceturkšņa beigu signālu Valters Liepiņš izcīnīja atlēkušo bumbu un raidīja to atpakaļ grozā, sasniedzot rezultātu 56:58.

Spēles noslēdzošajā daļā būtisku lomu nospēlēja “Ogres” spēlētāju pieredze. Svarīgos brīžos groza apakšā precīzs bija Jānis Pozņaks, bet no tālās distances nāvējošus tālmetienus izpildīja Rinalds Sirsniņš. Lai kā valmierieši centās, tomēr pretinieku uzbrukumam līdzi tikt nebija iespējams, kas “Valmiera Glass/ViA” vienībai lika piedzīvot zaudējumu ar 71:86.

Valmieriešu rindās ar 12 punktiem rezultatīvākais bija Edmunds Elksnis, bet desmit punktus guva Klāvs Dubults. Viesiem ar 19 punktiem un 11 izcīnītām bumbām izcēlās Jānis Pozņaks. Kopumā cīņā zem groziem valmierieši piekāpās atlēkušajās bumbās ar 34:48.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – “Ogre” 71:86 (14:22, 20:25, 22:11, 15:28)

Elksnis 12,  Dubults 10, Liepiņš 9, Ziediņš 8, Kaufmanis 7, Engers 6, Ermansons 6, Grīnbergs 6, Ivanovs 4, Kohanovs 3, Brokāns.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “mini top!”, Rubenē,Valmieras ielā 7. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Veselības apdrošināšanu; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā, mūsdienīgu darba vidi; Darba alga no EUR 790 – 840 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Rubenē, vai pieteikties personīgi vai WhatsApp mob.tel.nr. +371 29 363 311. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmieras iela 7, Rubene, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-02 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties WhatsApp +371 29363311 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Strenčos,Valkas ielā 2. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Veselības apdrošināšana; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Interesantu darbu stabilā uzņēmumā,mūsdienīgu darba vidi; Darba alga no EUR 820-870 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Strenčos vai pieteikties personīgi ,vai WhatsApp tel.nr. +371 29906049. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-02 Kontaktpersona: CV sūtīt: cv@madara89.lv vai WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. 29906049 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība