Valmieras Ziņas

VALMIERA GLASS VIA futbola komandas pirmā sezonas spēle jau 17. martā

Pēc intensīviem treniņiem VALMIERA GLASS VIA futbola komanda uzsāk jauno sezonu Virslīgā 2019. Pirmo sezonas spēli valmierieši pret BFC Daugavpils aizvadīs Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā spēlē jau 17. martā pulksten 15:00.

Komandas kapteinis Mārcis Ērglis sveic visus ar gaidāmo spēli : “Sveiciens visiem futbola draugiem, it īpaši Valmieras līdzjutējiem, ar jaunās futbola sezonas sākšanos!” VALMIERA GLASS VIA futbola komanda gatavošanos sezonai uzsāka jau 2018. gada decembra sākumā. Tobrīd uzsvars vairāk tika likts uz vispārējo fizisko sagatavotību. Puiši pārbaudīja savas spējas gan uz basketbola laukuma, gan uz hokeja laukuma. Paralēli tam, notika arī TRX + svaru zāle. Nostabilizēja muskuļus vingrošanas nodarbībās Ivo Lakuča vadībā.

Komandas kapteinis teic: “Janvārī lielākā uzmanība tika pievērsta spēkam, daudz laika pavadījām svaru zālē. Aizvadījām arī pirmo pārbaudes spēli. Februārī jau sākās padziļinātāki futbola treniņi uz VOC mākslīgā laukuma. Februārī mūs sāka trenēt ar leģendām bagāti apveltītais gruzīnu speciālists Tamazs Pertija. Līdz ar galvenā trenera atnākšanu, mūsu sastāvu papildināja vairāki viesspēlētāji gan te pat no Latvijas, gan no ārzemēm, piemēram, no Japānas, Ukrainas un Beninas”.

Futbolistiem starp grūtajiem un intensīvajiem treniņiem, kuri bija divreiz dienā, bija arī vairākas pārbaudes spēles gan Lietuvā, gan Igaunijā. Negaidīta ziņa komandai nāca februāra beigās, kad viņi uzzināja, jo 27. februāra līdz 11. martam aizvadīs ļoti grūtu, saulainu treniņnometni Turcijā, Antālijā. Tur valmieriešiem bija ļoti liela priekšrocība – dabīgais segums futbola laukumā, līdz ar to daudz labāk varēja sagatavoties spēlei un “slīpēt” meistarību un saspēli turpmākajai sezonai. “Uzskatu, ka sagatavošanās posms ir bijis ļoti kvalitatīvs, kurā tika ieguldīts neiedomājami smags darbs,” teic komandas kapteinis Mārcis Ērglis, ”liels prieks par to, ka mums izdevās aizvadīt šo treniņnometni Turcijā, kas viennozīmīgi ir milzīgs bonuss. Esmu pateicīgs, treneriem un puišiem par šī posma izturēšanu, jo tas patiešām bija ļoti smags, ļoti ceru, ka augļus plūksim sezonas gaitā”.

Mārcis Ērglis aicina uz spēli: “Aicinu šo svētdien uz pirmo spēli visus sporta draugus, jo galvenā trenera Tamaza Pertijas vadībā mēs spēlēsim skaistu, interesantu futbolu, turklāt daudziem būtu ļoti interesanti pavērot tieši mūsu ekstravaganto treneri, kurš Latvijas futbolā ir tā teikt slavenības statusā. Bet galvenokārt, kāpēc mēs vispār trenējamies un spēlējam – mēs to darām, lai sagādātu prieku, emocijas, aizrautību jums, līdzjutēji, lai valmierieši būtu lepni par savu komandu un, lai vismaz uz 90 minūtēm aizmirstu visas savas problēmas un likstas! STĀV PĀRI VISAM VALMIERA!”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri