Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass”/ViA basketbolisti atspēlējas, tomēr zaudē Umbraško vadītajai komandai

Lasīšanas laiks: 2 min

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” svētdien “Pafbet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 74:87 (11:20, 17:24, 15:23, 31:20) piekāpās Jura Umbraško vadītajai Rakveres “Tarvas komandai.

Valmieriešiem ar 20 punktiem rezultatīvākais bija Roberts Blumbergs, 17 punktus guva Roberts Krastiņš, 15 punkti bija Valteram Vēverim, bet 11 punkti un 12 bumbas zem groziem – Klāvam Dubultam. 

Tikmēr pretiniekiem pa 18 punktiem guva Kristo Sāge un Egerts Hallers.

Valmieras basketbolisti ceturtās ceturtdaļas sākumā bija iedzinējos ar 26 punktiem, bet tad veica izrāvienu 24:6, kas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām pretinieku pārsvaru ļāva samazināt līdz astoņiem punktiem. Tiesa, pēdējām minūtēm spēka nepietika un tika ciests zaudējums.

Valmieras komanda šosezon 18 spēlēs svinējusi sešas uzvaras un turnīra tabulā ieņem 11.vietu, kamēr “Tarvas” ar astoņiem panākumiem 16 cīņās ir septītā.

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” pēdējās trijās spēlēs ir zaudējusi Tallinas komandām, divreiz piekāpjoties Roberta Štelmahera un Akseļa Vairoga vadītajai un Aigara Šķēles pārstāvētajai “Kalev”/”Cramo”, vienreiz – “TalTech”. Šīs trīs neveiksmes pārtrauca komandas triju panākumu sēriju.

Rakveres kluba basketbolisti pēdējās divas spēles savā laukumā ir zaudējuši – vispirms “Tartu Universitātei”, pēc tam – “VEF Rīga”, taču pirms tam decembra vidū pārsteidza “Ventspili”, savā laukumā uzvarot to ar 87:78.

Valmieriešiem svētdien neizdevās revanšēties par 25.oktobra zaudējumu Rakveres klubam viesos ar 89:95.

Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas čempionātā 2019./20.gada sezonā piedalās 15 komandas – septiņas Latvijas vienības – “Ventspils”, “VEF Rīga”, “Ogre”, “Jūrmala”/”Betsafe”, “Latvijas Universitāte”, “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” un “Liepāja”, kā arī astoņas Igaunijas komandas – Tallinas “Kalev”/”Cramo”, “Tartu Universitāte”, Raplas “Avis Utilitas”, Tallinas “Taltech”, Pērnavas “Sadam”, “Valga-Valka”/”Maks&Moorits”, Tallinas “Kalev”/TLU un Rakveres “Tarvas”. 

No 27.septembra līdz 2020.gada 22.martam komandas sacentīsies divu apļu turnīrā. Astoņas labākās kvalificēsies ceturtdaļfinālam, kur sacentīsies sērijās līdz divām uzvarām. Līgas čempionus noskaidros “Final 4” turnīrā 3. un 4.aprīlī, pēc tam notiks abu valstu čempionātu izslēgšanas turnīri.

Pirmajā Latvijas un Igaunijas apvienotās līgas turnīrā 2018./2019.gada sezonā 15 komandu konkurencē gan pamatturnīrā, gan “Final 4” uzvarēja “Ventspils”.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”  aicina savā komandā kolēģi uz nenoteiktu laiku  DZĪVNIEKU KOPĒJU Galvenie amata pienākumi: Veikt dzīvnieku kopšanas darbus Valmieras novada dzīvnieku patversmē: kopt un uzraudzīt dzīvnieku mītnes; apkopt un barot dzīvniekus; nodrošināt labturības prasības dzīvniekiem; veikt citus ar dzīvnieku aprūpi saistītus pienākumus; veikt klaiņojošu vai bezpalīdzības stāvoklī nonākušu mājas dzīvnieku ķeršanu. Prasības kandidātiem: Vismaz vispārējā vidējā izglītība; B kategorijas auto vadītāja apliecība; Darba pieredze ar dzīvniekiem tiks uzskatīta par priekšrocību; Dzīvnieku ķērāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; Labas komunikācijas un sadarbības prasmes. Piedāvājam: Atbildīgu darbu Valmieras novada dzīvnieku patversmē; Normālo darba laiku ar summētā darba laika uzskaiti; Atalgojumu no EUR 780.00 un piemaksu līdz 30% pirms nodokļu nomaksas; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; Nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem; Labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 12.06.2026., sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai uz adresi: SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 64207300. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: DZĪVNIEKU PĀRRAUGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Mālu iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-06-12 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri