Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass” nerealizē vārtu gūšanas iespējas un piekāpjas “Rēzeknes BJSS”

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 12.februārī, “SMSvredit.lv” Virslīgas Ziemas kausa trešo spēli aizvadīja Gata Ērgļa trenētā “Valmiera Glass FK/BSS”. Valmieriešiem neizdevās realizēt daudzās vārtu gūšanas iespējas, kas lika piedzīvot zaudējumu ar 0:2 pret “Rēzeknes BJSS”.

Jau no spēles sākuma bīstamāk uzbruka “Valmiera Glass FK/BSS”. Mača trešajā minūtē uzbrukuma smailē nonāca Niks Savaļnieks, kura sitiens lidoja pāri rēzekniešu vārtu pārliktnim. Valmierieši turpināja veidot bīstamus uzbrukumus, galvenokārt uzbrukuma noslēgumos pie bumbas atrodoties Savaļniekam, tomēr vārtu taisnstūrī bumba nelidoja. “Rēzeknes BJSS” arī ik pa laikam veica bīstamu uzbrukumus, bet vārtsargs Elvis Arnavs un “Valmiera Glass FK/BSS” aizsargi kontrolēja situāciju. Rezultāts 0:0 saglabājās līdz spēles 41. minūtei, kad “Valmiera Glass” aizsargi iekrita uz pretinieku pretuzbrukumu un Vitālijs Vavilovs raidīja bumbu Elvja Arnava sargātajos vārtos. “Rēzeknes BJSS” pēc gūtajiem vārtiem aktivizējās un izveidoja vēl vairākus bīstamus uzbrukumus, bet pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 1:0 par labu “Rēzeknes BJSS”.

Pēc puslaika pārtraukuma Elvi Arnavu “Valmiera Glass” vārtos nomainīja Kaspars Ribaks. Otro puslaiku ar diviem stūra sitieniem uzsāka rēzeknieši, bet vidzemnieki nosargāja savus vārtus neieņemtus. Mača 54. minūtē Roberts Siksalietis izpildīja bīstamu sitienu pa vārtiem, bet sekmīgu nospēlēja “Rēzeknes BJSS” vārtsargs, saglabājot savai komandai vadību. “Valmiera Glass” futbolisti aktīvi metās uzbrukumā, lai atspēlētos, bet 62. minūtē rēzeknieši izveidoja ātru pretuzbrukumu, kura noslēgumā Guntars Silagailis raidīja bumbu valmieriešu vārtos. Rezultāts 2:0 par labu “Rēzeknes BJSS”.  Spēles atlikušajā laikā valmierieši metās uzbrukumā, bet Latgales komanda iesēdās aizsardzībā un neļāva “Valmiera Glass” nonākt vārtu gūšanas situācijās. Pamatlaika pēdējā minūtē labā uzbrukuma pozīcijā nonāca uz maiņu laukumā nākušais Vairis Velme, bet viņam sitiens neizdevās un rēzekniešu vārtsargs viegli tvēra bumbu. Nespējot realizēt vārtu gūšanas iespējas “Valmiera Glass FK/BSS” nācās piedzīvot zaudējumu ar 0:2.

 “SMScerdit.lv” Ziemas kauss 2015, 4. kārtas spēle: 

Mājnieku komanda Viesu komanda Rezultāts Vārtu guvējo
Valmiera Glass FK Rēzeknes BJSS 0:2 (0:1) ; Vavilovs 41′ Silagailis 62′

 “SMScredit.lv” Ziemas kauss A apakšgrupas tabula:

Vieta Komanda Bilance Punkti
1 Skonto  3-0-0 9
2 FK Ventspils  2-0-1 6
3 FS Metta/LU 0-0-2 0
4 BFC Daugavpils 0-0-2 0

 “SMScredit.lv” Ziemas kauss B apakšgrupas tabula:

Vieta Komanda Bilance Punkti
1 FK Liepāja  2-1-0 7
2 FK Jelgava  2-1-0 7
3 FB Gulbene 1-0-3 3
4 Rēzeknes BJSS 1-0-2 3
5 Valmiera Glass FK/BSS 1-0-2 3

Turnīra ceturto spēli “Valmiera Glass FK/BSS” aizvadīs 17.februārī, tiekoties Virslīgas vienību – FK “Jelgava”. 

Aktuālais jautājums

Vai Jūs šķirojat bioloģiskos atkritumus

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras bibliotēka aicina darbā Dikļu pagasta bibliotēkas (turpmāk – bibliotēka) vadītāju, valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra speciālistu/-i uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: ● nodrošināt bibliotēkas darbību, tai skaitā dokumentu apriti, finanšu plānošanu; ● kvalitatīvi veikt bibliotēkas lietotāju bibliotekāro un informacionālo apkalpošanu; ● palīdzēt iedzīvotājiem digitālo rīku lietošanā un izglītot iedzīvotāju grupas digitālajās prasmēs; ● organizēt bibliotēkas profilam atbilstošus pasākumus un sadarboties ar Valmieras novada bibliotēkām un citām organizācijām; ● veikt bibliotēkas krājuma uzskaiti, organizēšanu un papildināšanu; ● veikt novadpētniecības darbu; ● nodrošināt valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra darbu Dikļu pagasta bibliotēkā; un ja Tev ir: ● augstākā izglītība; ● valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; ● teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām un vēlme tās pilnveidot un praktizēt darbā; ● kompetences: labas komunikācijas un prezentācijas prasmes; teicamas darba plānošanas un organizēšanas prasmes; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus, atbildības sajūta; mēs piedāvājam: ● pamatalgu pārbaudes laikā 999,00 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 1052,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; ● iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; ● darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; ● interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu; ● profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas; ● drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV un augstākās izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz kristine.kine@vb.valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras bibliotēkā, adrese: Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi “Pieteikums Dikļu pagasta bibliotēkas vadītāja/-as amatam”, līdz 2025. gada 20. novembra plkst. 16.00. Tālrunis papildu informācijai: 64250830. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: Bibliotēkas struktūrvienības VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cielaviņa, Dikļi, Dikļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2025-11-20 Kontaktpersona: kristine.kine@vb.valmierasnovads.lv 64250830

Mēs esam Tet oficiālais sadarbības partneris, kas paplašina klientu konsultantu komandu. Meklējam 2 kolēģus  🔧 Tavi pienākumi: Darbs ar jauniem un esošiem klientiem. Konsultēt par Tet pakalpojumu un produktu (internets, televīzija, viedie risinājumi, elektrība) Esošo pakalpojumu piedāvāšana un piemērotāko risinājumu atrašana Individuālo un komandas mērķu sasniegšana Lieliskas klientu pieredzes radīšana 🎯 Tu esi ideāls kandidāts, ja: Tev patīk komunicēt un Tu viegli radi kontaktu ar cilvēkiem Tu vēlies pelnīt, attīstīties un iesi gatavs izkāpt no komforta zonas Tev ir pozitīva attieksme, enerģija un spēja mācīties Esi azartisks un enerģisks Vēlies mācīties, attīstīties un pelnīt Esi motivēts/-a sasniegt rezultātus un nedomā palikt "komforta zonā" 🎁 Mēs piedāvājam:  Profesionālas apmācības un mentoru atbalstu Tirgū konkurētspējīgu atalgojumu Motivējošu, draudzīgu kolektīvu un mūsdienīgu darba vidi Ātras izaugsmes iespējas tiem, kas vēlas vairāk 💰 Darba alga : 1300–2500 € 📩 Sūti savu CV ar norādi "Valmiera" uz: cv@balticsalessolutions.lv. Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2025-11-30 Darba sākšanas datums: 2025-11-07 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz cv@balticsalessolutions.lv

Mūsu partneri