Valmieras Ziņas

Valmiera FC uzsāk gatavošanos 2022. gada sezonai

Lasīšanas laiks: 2 min

Pagājušajā pirmdienā Valmiera FC komanda uzsāka gatavošanos gaidāmajai Optibet futbola Virslīgas sezonai, kas sāksies pēc diviem mēnešiem.

Treniņnometni uzsāka kupls spēlētāju skaits – pirmās nodarbības komandas fiziskās sagatavotības trenera Ivo Lakuča vadībā. Gatavošanos jaunajai sezonai atsevišķu spēlētāju grupa sāka jau pirms Ziemassvētkiem, bet kopējā grupā treniņi sākās ar 10. janvāri. Lielāko daļu laika komanda pavadīja strādājot sporta zālē, vienlaikus trenējoties arī Valmieras Olimpiskā centra futbola laukumā. Treniņnometnes pirmā nedēļa komandai beidzās ar savstarpējo futbola maču Vīlandē, kas noslēdzās, uzvaru izcīnot draudzībai.

Pēc spēles treneris Ivo Lakučs sniedza ieskatu par līdz šim paveikto un to, kas vēl sagaidāms.

“Esam iesākuši diezgan sparīgi un apņēmīgi. Ieplānotais un viss, ko bijām iecerējuši līdz šim, ir izdevies par 97%. Sākām ar pamatiem, ar aktivizēšanos, un nedēļu noslēdzām ar spēli, kas bija kā punkts uz i šai nedēļai. Tagad varam fokusēties uz futbola spēli.”

No trenera skatupunkta, pirmā nedēļa bija kā iesildīšanās, lai komanda varētu sākt trenēties ar pilnu jaudu. “Esam daudz laba darba padarījuši jau pagājušās sezonas beigās, noturējām savus spēlētājus gandrīz mēnesi pēc aktīvā futbola posma, kas ļāva sagatavoties jau uz šo brīdi, lai nebūtu jāsāk no nulles. Man patīk, ka fizisko vingrinājumu tehnika nekur nav pazudusi, tāpēc ir vieglāk strādās un tiek ietaupīts daudz laika.”

Lai arī sagatavošanās process ir domāts, lai pārliecinātos, ka komanda ir gatava Virslīgas sezonai, tiek domāts arī par pagātnes problēmām. “Iepriekšējā sezonā neiesitām ļoti daudz vārtu un tas lika aizdomāties par iemesliem kāpēc. Kur pazuda stabilizācija, balanss? Varbūt tā bija psiholoģiska problēma? Centīšos to labot, redzēsim, kas notiks. Ir laiks eksperimentiem, tomēr sezona nav aiz kalniem. Komanda sastāv no daudzām personībām un arī tās mēs cenšamies veidot. Spēcīga personība rada pārliecību, un tieši tas man futbolā ļoti patīk.”

Valmiera FC ir paredzētas vairāk par 10 pirmssezonas pārbaudes spēlēm ar spēcīgiem pretiniekiem. Kā noslēdzošais 5. marta duelis ar FK Metta komandu, tikmēr Optibet futbola Virslīgas sezonas sākums jau 11. martā.

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi  NAMU PĀRVALDĪŠANAS SPECIĀLISTS/-E Galvenie amata pienākumi: pārzināt un prast piemērot Latvijas Republikas normatīvos aktus namu pārvaldīšanas jomā organizēt dzīvojamo māju pārvaldīšanu, t.sk.: nodrošināt sadarbību ar pārvaldīšanā nodoto dzīvojamo māju padomēm organizēt un vadīt dzīvokļu īpašnieku kopsapulces vest ar dzīvojamo māju pārvaldīšanu saistīto lietvedību organizēt dzīvokļu īpašnieku pieņemto lēmumu izpildi veikt klientu apkalpošanu klientu informācijas centrā klātienē, telefoniski un e-vidē. Prasības kandidātiem: ne zemāka kā 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība nekustamā īpašuma pārvaldīšanas, tiesību, būvniecības vai citā līdzīgā jomā darba pieredze dzīvojamo māju pārvaldīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību 5. kvalifikācijas līmenis namu pārvaldīšanā tiks uzskatīts par priekšrocību valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī labas MS Office lietošanas prasmes un zināšanas lietvedībā labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība vēlme mācīties un profesionāli pilnveidoties. Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1350 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 06.februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: NAMU PĀRZINIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-02-06 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi GRĀMATVEDI Galvenie amata pienākumi: uzņēmuma grāmatvedības uzskaite atbilstoši normatīvajiem aktiem pirmdokumentu apstrāde un iegrāmatošana veikt grāmatvedības datu kontroli nodrošināt ikmēneša pārskatu sagatavošanu pēc nepieciešamības citu nepieciešamo grāmatvedības uzdevumu izpilde Prasības kandidātiem: ne zemāka kā 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība finansēs, grāmatvedībā vai citā atbilstošā specialitātē zināšanas grāmatvedību reglamentējošos normatīvajos aktos pieredze grāmatveža darbā pēdējo 3 gadu laikā vēlama pieredze darbā resursu vadības sistēmā “Horizon”, kas tiks uzskatīta par priekšrocību labas MS Office zināšanas labas komunikācijas un sadarbības prasmes spēja organizēt darbu, kā arī patstāvīgi pieņemt lēmumus teicamas latviešu valodas zināšanas Piedāvājam: darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem labumu grozu atbilstoši koplīgumam līdzmaksājumu sporta aktivitātēm atalgojumu no EUR 1400 pirms nodokļu nomaksas Pieteikties līdz 2026.gada 06.februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā, Valmieras novadā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis papildus informācijai: 28329013 Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: GRĀMATVEDIS (KONSULTANTS) Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-02-06 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” aicina savā komandā kolēģi PROJEKTU VADĪTĀJU/TEHNIĶI Galvenie amata pienākumi: projektu vadīšana, lai sekmētu dzīvojamo māju energoefektivitātes, atjaunošanas un pagalmu labiekārtošanas pasākumu īstenošanu sadarboties ar projektos iesaistītām pusēm, tostarp būvkomersantiem, valsts un pašvaldības iestādēm sastādīt projektēšanas uzdevumus, iepirkumu tehniskās specifikācijas, veikt tirgus izpētes sastādīt darbu izmaksu tāmes pēc ēku un būvju apsekošanām remontdarbu un būvdarbu plānošana, darbu izpildes kontrole noformēt darbu izpildes aktus par izpildītajiem darbiem un izlietotajiem materiāliem darba uzdevumu pārvaldības sistēmas ieviešana un uzturēšana Prasības kandidātiem: ne zemāka kā 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vēlams būvniecībā, nekustamā īpašuma pārvaldīšanā vai projektu vadībā zināšanas būvniecību reglamentējošos normatīvajos aktos izpratne par būvniecības procesiem un dokumentāciju argumentācijas prasme un precizitāte dokumentu sagatavošanā vēlama pieredze projektu vadībā labas MS office zināšanas labas komunikācijas un saskarsmes prasmes B kategorijas autovadītāja apliecība valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī Piedāvājam: dinamisku darbu vienā no lielākajiem namu pārvaldīšanas uzņēmumiem Vidzemē. stabilu atalgojumu no EUR 1500 (bruto) mēnesī atkarībā no pieredzes un prasmēm. veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem. nelaimes gadījumu apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. labumu grozu atbilstoši koplīgumam. līdzmaksājumu sporta aktivitātēm. Pieteikties līdz 2026.gada 06.februārim, sūtot CV un motivācijas vēstuli elektroniski uz personals@v-nami.lv vai uz adresi: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28329013. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”, Semināra iela 2a, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: Būvniecības projektu VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-02-06 Kontaktpersona: VALMIERAS NAMSAIMNIEKS VALMIERAS NAMSAIMNIEKS

Mūsu partneri