Valmieras Ziņas

Valmiera FC uzsāk gatavošanos 2022. gada sezonai

Lasīšanas laiks: 2 min

Pagājušajā pirmdienā Valmiera FC komanda uzsāka gatavošanos gaidāmajai Optibet futbola Virslīgas sezonai, kas sāksies pēc diviem mēnešiem.

Treniņnometni uzsāka kupls spēlētāju skaits – pirmās nodarbības komandas fiziskās sagatavotības trenera Ivo Lakuča vadībā. Gatavošanos jaunajai sezonai atsevišķu spēlētāju grupa sāka jau pirms Ziemassvētkiem, bet kopējā grupā treniņi sākās ar 10. janvāri. Lielāko daļu laika komanda pavadīja strādājot sporta zālē, vienlaikus trenējoties arī Valmieras Olimpiskā centra futbola laukumā. Treniņnometnes pirmā nedēļa komandai beidzās ar savstarpējo futbola maču Vīlandē, kas noslēdzās, uzvaru izcīnot draudzībai.

Pēc spēles treneris Ivo Lakučs sniedza ieskatu par līdz šim paveikto un to, kas vēl sagaidāms.

“Esam iesākuši diezgan sparīgi un apņēmīgi. Ieplānotais un viss, ko bijām iecerējuši līdz šim, ir izdevies par 97%. Sākām ar pamatiem, ar aktivizēšanos, un nedēļu noslēdzām ar spēli, kas bija kā punkts uz i šai nedēļai. Tagad varam fokusēties uz futbola spēli.”

No trenera skatupunkta, pirmā nedēļa bija kā iesildīšanās, lai komanda varētu sākt trenēties ar pilnu jaudu. “Esam daudz laba darba padarījuši jau pagājušās sezonas beigās, noturējām savus spēlētājus gandrīz mēnesi pēc aktīvā futbola posma, kas ļāva sagatavoties jau uz šo brīdi, lai nebūtu jāsāk no nulles. Man patīk, ka fizisko vingrinājumu tehnika nekur nav pazudusi, tāpēc ir vieglāk strādās un tiek ietaupīts daudz laika.”

Lai arī sagatavošanās process ir domāts, lai pārliecinātos, ka komanda ir gatava Virslīgas sezonai, tiek domāts arī par pagātnes problēmām. “Iepriekšējā sezonā neiesitām ļoti daudz vārtu un tas lika aizdomāties par iemesliem kāpēc. Kur pazuda stabilizācija, balanss? Varbūt tā bija psiholoģiska problēma? Centīšos to labot, redzēsim, kas notiks. Ir laiks eksperimentiem, tomēr sezona nav aiz kalniem. Komanda sastāv no daudzām personībām un arī tās mēs cenšamies veidot. Spēcīga personība rada pārliecību, un tieši tas man futbolā ļoti patīk.”

Valmiera FC ir paredzētas vairāk par 10 pirmssezonas pārbaudes spēlēm ar spēcīgiem pretiniekiem. Kā noslēdzošais 5. marta duelis ar FK Metta komandu, tikmēr Optibet futbola Virslīgas sezonas sākums jau 11. martā.

SIA „Padtex Insulation” aicina savā komandā ŠUVĒJUS Tava darba apraksts: izgatavot šūtos izstrādājumus atbilstoši noteiktajām prasībām un izmēriem, izmantojot stikla šķiedras materiālus; vadīt un uzraudzīt iekārtas, kas paredzētas šūšanai; veikt šūto izstrādājumu vizuālo kvalitātes pārbaudi procesa laikā. Mūsu prasības kandidātiem: vēlama darba pieredze šūšanā; precizitāte, prasme organizēt savu darbu, augsta atbildības sajūta un apņemšanās mācīties. Mēs piedāvājam: stabilu darba vietu Valmierā - pilnas slodzes maiņu darbs, darba dienās no 06:00 līdz 15:00 un 15:00 līdz 00:00 (vienu nedēļu rīta, otru – vakara maiņa); akorda darba samaksas sistēma, no 500 EUR līdz 1000 EUR un vairāk pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas, piemaksas par virsstundu darbu; labus darba apstākļus; apmācību darba vietā; atsaucīgus kolēģus un darbu lieliskā komandā! CV ar norādi “Šuvējs” gaidīsim uz e-pastu helena.putnina@padtex.lv. Ukrainas civiliedzīvotājiem Prasības: Pieredze šūšanā Sazināšanās nolūkā vēlama angļu vai krievu valodas zināšana. Izmitināšanu nenodrošina. Mēs novērtējam katru pieteikumu, tomēr informējam, ka sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases nākamajai kārtai. Piesakoties vakancei, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlasē. Jums ir iespēja atsaukt piekrišanu, sūtot pieprasījumu uz e-pastu helena.putnina@padtex.lv. Profesija: ŠŪTO IZSTRĀDĀJUMU IZGATAVOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku / Ukraina Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku / Ukraina Aktuāla līdz: 2022-05-24 Kontaktpersona: Helēna Putniņa

4 GRAIN ir strauji augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar graudu pirmapstrādes iekārtu tirdzniecību, montāžu un servisu. Esam pasaules vadošā, lielākā un inovatīvākā graudu pirmapstrādes iekārtu ražotāja GSI (ASV) oficiālais pārstāvis Baltijā. Aicinām savā komandā PALĪGSTRĀDNIEKU TAVI PIENĀKUMI Montāžas darbi (palīdzēt veikt iekārtu, iekārtu mezglu un ierīču montāžu un demontāžu, apkalpošanu un remontu). Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde. Palīdzēt veikt iekārtu iekraušanu, izkraušanu, piegādi un uzstādīšanu. Darba pienākumu izpildei nepieciešams pārvietoties pa visu Latviju. PAR TEVI Vidējā, vidējā speciālā izglītība - tehniskajā jomā (vari būt pēdējā kursa students). Izpratne par mehānisko un elektronisko iekārtu darbību. Laba fiziskā forma. MĒS PIEDĀVĀJAM Profesionālus un atsaucīgus darba vadītājus. Nodrošinām visu darbam nepieciešamo – pusdienas, kvalitatīvu darba apģērbu un dzīvesvietu. Stabilu darbu visās sezonās. Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanas polisi. Saliedēšanas pasākumus. Atalgojums sākot no (bruto) 5.50 eur/h. Atalgojums var tikt pārskatīts, balstoties uz kandidāta pieredzi. CV ar norādi “Palīgstrādnieks” sūti uz e-pastu darbs@4grain.lv vai zvani pa tālruni +371 26133475. Informējam, ka Jūsu personas dati tiks apstrādāti, lai veiktu kandidātu atlasi. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Burtnieku pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku / Ukraina Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku / Ukraina Aktuāla līdz: 2022-06-30

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valmierā,Valkas ielā 1. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, atbildības sajūta. Piedāvājam: Mūsdienīgu darba vidi; Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; Svētku dāvanas; Atmaksātus papildatvaļinājumus; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; Darba alga no EUR 740-800 (bruto); Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs Valmierā,Valkas ielā,vai pieteikties personīgi pie veikala vadītājas WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.+371 27290347. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-05-30 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp +371 27290347 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri