Valmieras Ziņas

Valmierā dzēsts kūlas ugunsgrēks

Aizvadītajā diennaktī laika posmā no 12.maija plkst. 6.30 līdz 13.maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma septiņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 7.42 tika saņemts izsaukums uz Vecpiebalgas novada Vecpiebalgas pagastu, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega malka 2m2 platībā un bija izveidojies spēcīgs piedūmojums. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējies viens cilvēks. Plkst. 13.47 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Vidzemē vakar dzēsti divi kūlas ugunsgrēki:

  • Blakus L.Paegles ielai Valmierā, kur kūla divās vietās dega 100m2 platībā;
  • Raunas novada Drustu pagastā, kur kūla dega 250m2 platībā.

Vakar ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Alūksnes novada Alsviķu pagastā, kur koks bija pārkritis pār ceļa braucamo daļu. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu atbrīvoja.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 98  izsaukumus –  57 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā piecu meža ugunsgrēku dzēšanu un 16 kūlas ugunsgrēku dzēšanu, 30 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri