Valmieras Ziņas

Valmierā durvis ver jauna optika – OptiO

Valmierā no 13. decembra pārbuvētā lielveikala “Maxima” telpās, G. Apiņa ielā 10a, durvis vērusi jauna OptiO optika. Optikā var pārbaudīt redzi, saņemt speciālista konsultācijas, jautājot par to, kā parūpēties par savu un bērnu redzes veselību, tāpat nepieciešamības gadījumā var tikt pie vajadzīgās briļļu vai kontaktlēcu receptes. 

Līdz ar optikas atvēršanos, lai strādātu savā profesijā – optometrijā, uz dzīvi Valmierā atgriezusies valmieriete Eva Vavžika. Eva ir vietējā – valmieriete, kura pirms dažiem gadiem beigusi Valmieras Pārgaujas ģimnāziju. Savulaik domājusi, ka dzīvi saistīs ar valodniecību vai jurisprudences studijām, bet 12. klasē apjautusi, ka lielāka tomēr ir interese par dabas zinātni un medicīnu, tāpēc optometrija bijusi kā atslēgas vārds, lai sekmētos studiju vietas izvēle un arī karjerā. Tāpēc tagad ne tikai par savu dzīves, bet arī darba vietu izvēlējusies – Valmieru.

Jaunā speciāliste uzsver, ka cilvēkiem vismaz vienu reizi gadā vajadzētu pārbaudīt savu redzi, arī gadījumos, ja nav izteiktu sūdzību, un aicina uz optiku gan cilvēkus brieduma gados, gan seniorus un arī pusaudžus, kuriem jāpārbauda un jāizvēlas, iespējams, pirmās brilles mūžā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Valmieras ielu un ietvju uzturēšanu ziemā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri