Valmieras Ziņas

Valmierā darbību plāno uzsākt “OPEN” radošais centrs

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmierā darbību plāno uzsākt “OPEN” radošais centrs, kas piedāvās jauniešiem no 13 gadu vecuma piemērotu vidi dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

““OPEN” radošais centrs nav izglītības iestāde vai krīzes centrs, bet organizācija, kas jauniešiem piedāvās saturīgi pavadīt brīvo laiku drošā vidē vai arī radoši izpausties – vizuālajā mākslā, mūzikā un pavārmākslā. Līdzšinējā pieredze rāda, ka uzsāktā sadarbība ar mūziķiem, māksliniekiem un citu jomu profesionāļiem, kuri labprāt piedāvā jauniešiem iemācīt un izmēģināt ko jaunu, ir veiksmīga un jauniešiem saistoša. “OPEN” radošā centra mērķis ir mazināt riska grupas jauniešos atstumtības sajūtu, iesaistot viņus dažādās radošās aktivitātēs, tādējādi nostiprinot jauniešu pašapziņu un ticību saviem spēkiem un dodot iespēju pārliecināties, ka gan viņi, gan viņu idejas ir vajadzīgas sabiedrībai,”

norāda “OPEN” radošā centra vadītājs Edijs Klaišis. 

Tāpat “OPEN” radošajā centrā jaunieši varēs spēlēt galda spēles vai xBox, lasīt grāmatas, piedalīties fiziskās aktivitātēs. Centrā būs pieejama arī virtuves tehnika un pārtikas produkti, lai jaunieši paši sev varētu pagatavot siltu maltīti.

Pašlaik Valmieras pilsētas pašvaldība izskata iespējas, lai nodrošinātu “OPEN” radošajam centram piemērotas telpas.

“OPEN” radošais centrs darbojas Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, drīzumā centrs plāno uzsākt darbību ne vien Valmierā, bet arī Bauskā un Ventspilī. Centrs sadarbojas ar pašvaldību Sociālajiem dienestiem, Valsts probācijas dienestu un drīzumā sadarbība tiks veidota arī ar Latvijas Universitāti.

Jauniešiem darbošanās radošajā centrā būs bez maksas.

Plašāka informācija par “OPEN” radošo centru pieejama https://www.openrc.lv/.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vidējā izglītība (vēlams auklītes sertifikāts vai praktiskā pieredze darbā ar bērniem); • valsts valodas zināšanas C līmeņa 1.pakāpe; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; prasme plānot un organizēt savu darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 585 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 64231434. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera, Valmieras novads) uz noteiktu laiku (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likme). Ja Tev ir vēlme: • veikt bērnu aprūpi ikdienā; • sadarboties ar grupas skolotājām, sniegt atbalstu bērniem mācību jomu apguvē; • veidot bērnos kulturālas uzvedības un higiēnas iemaņas; • rūpēties par bērnu dienas režīma ievērošanu; • nodrošināt telpu, inventāra tīrību un kārtību; un ja Tev ir: • vismaz vispārējā vidējā izglītība; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu EUR 570 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022. gada 7.oktobrim personīgi (adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā valodzite@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai: 29405471 vai 64235378. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu, atbilstoši fizisko datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Smiltenes iela 10, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-07 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri