Valmieras Ziņas

Valmiera – čempione basketbola līdzjutēju skaita ziņā

Lasīšanas laiks: 3 min

Latvijas Basketbola savienība apkopojusi statistiku par priekšlaicīgi noslēgtās Latvijas – Igaunijas basketbola līgas līdzjutēju interesi. Pirmo vietu vidējās apmeklētības rādītājā saglabājusi “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, tādējādi nomināli Valmieras komandu var kronēt par populārāko komandu Latvijas basketbolā.

Skatītāju skaita ziņā “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” visu sezonu noturēja pirmo pozīciju spēles vidējās apmeklētības ziņā. Kopumā uz Valmieras vienības mājas spēlēm klātienē ieradās 11170 skatītāji, kas vidēji mačā sasniedz 859 līdzjutējus. Valmieras pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem bija visai ievērojams. Otro pozīciju ieņēma “Ventspils” ar 8700 līdzjutējiem, kas vidēji mačā deva 725 skatītājus. Vēl lielāka starpība bija starp otro un trešo vietu. Līdz trešajai pozīcijai pacēlās “VEF Rīga” komanda, kas pēc sezonas pirmās puses bija piektajā vietā. Rīdzinieki ar 7095 sezonas noslēgumā apsteidza “Ogri” (6103) un “Liepāju” (5350).

Latvijas komandu vidējie apmeklētības rādītāji:

Vieta Komanda Skatītāji vidēji spēlē
1. Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola 859
2. BK Ventspils 725
3. VEF Rīga 546
4. BK Ogre 469
5. BK Liepāja 421
6. Jūrmala Betsafe 363
7. Latvijas Universitāte 262

Sezonas pati apmeklētākā spēle norisinājās Ventspilī, kad Kurzemē viesojās Latvijas čempione “VEF Rīga”. Uz šo maču ventspilnieki patiešām aktivizējās, apsteidzot savu otro visvairāk apmeklēto spēli par vairāk nekā pusotru reizi. Ventspilnieki bija iesaistīti arī citu komandu apmeklētākajās cīņās. “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savu sezonas pēdējo spēli aizvadīja pret kurzemniekiem. Uz šo maču ieradās 1500 līdzjutēji, kuru klātbūtnē pie Vidzemes Olimpiskā centra griestiem tika iemūžināts Sanda Amoliņa #11 spēles numurs. Arī ventspilnieku viesošanās Rīgā pret vefiešiem pulcēja 1500 skatītājus. Kopumā sezonas laikā četras reizes uz Valmieras spēlēs tika sasniegta 1000 līdzjutēju atzīme.

Vislabāk apmeklētās spēles:

Vieta Spēle Skatītāji
1. BK Ventspils – VEF Rīga 1980
2. Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola – BK Ventspils 1500
3. VEF Rīga – BK Ventspils 1500
4. BK Ogre – VEF Rīga 1200
5. VEF Rīga – Kalev/Cramo 1200
6. Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola – Avis Rapla 1050
7. Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola – BK Ogre 1020

TV reitingus salīdzināt ir sarežģītāk, jo visām komandām nebija līdzīgs pārraidīto spēļu skaits Best4Sport televīzijas kanālā. “Ventspils” mači tika pārraidīti desmit reizes, kamēr “VEF Rīga” un “Jūrmala/Betsafe” spēles tika translētas deviņas reizes. “Ogre” un “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēles televīzijas kanālā tika parādītas četras reizes, savukārt “Liepājas” un “Latvijas Universitātes” mājas spēles televīzijā netika rādītās. Latvijas čempione “VEF Rīga” bija skatītākā ar vidēji 8576 skatītājiem mačā, bet otro vietu ieņēma “Ventspils” cīņas ar 8327 TV skatītājiem. Valmieras spēles ieņēma trešo vietu ar vidēji 7764 skatītājiem. Tikmēr Youtube platformā skatītākā atkal bija “VEF Rīga” (vidēji 2361), bet “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” ieņēma otro vietu ar vidēji 2099 Youtube skatītājiem. Youtube versijā gan lielu daļu no skatītājiem veidoja Igaunijas līdzjutēji, kuri krietni augstāk pacēla skatījumus ar Igaunijas komandu līdzdalību nekā bija Latvijas komandu savstarpējām spēlēm.

Televīzijas skatītāji:

Vieta Komanda Best4Sport TV skatītāji Youtube skatītāji
1. VEF Rīga 8576 2361
2. BK Ventspils 8327 1596
3. Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola 7764 2099
4. BK Ogre 7495 2091
5. Jūrmala Betsafe 7494 1842
6. BK Liepāja 1776
7. Latvijas Universitāte 1645

Paldies Valmieras basketbola līdzjutējiem, kas padarīja mūsu komandu par apmeklētāko šajā sezonā. Ceram, ka nākamajā sezonā atkal varēsim spēlēt pilnu līdzjutēju tribīņu priekšā, jo galu galā basketbols tiek spēlēts tieši priekš skatītājiem! #ValmieraMīlBasketbolu 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri