Valmieras Ziņas

Valmierā bērniem un jauniešiem plašas sporta iespējas

Ikdienas paradumu veidošana sākas jau bērnībā un nostiprinās pusaudža gados. Lai bērniem un jauniešiem Valmierā nodrošinātu plašas sporta iespējas, veicinātu veselības uzlabošanu, veidotu kvalitatīvu sporta izglītības programmu klāstu un liktu pamatus jaunajiem sporta talantiem, Valmieras pilsētas pašvaldības iestādē “Valmieras Bērnu sporta skola” (VBSS) ik gadu tiek īstenotas gan interešu, gan profesionālās ievirzes izglītības programmas.

Ir sākusies uzņemšana profesionālās ievirzes izglītības sporta programmās – badmintons, basketbols, BMX riteņbraukšana, florbols, futbols, hokejs, orientēšanās sports, peldēšana, vieglatlētika –, kā arī interešu izglītības sporta programmās – airēšanas slaloms, daiļslidošana, triatlons, sports bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Plašāka informācija skolas mājaslapā vbss.valmiera.lv.

Valmieras pilsētas pašvaldība, atbalstot vecākus, lai bērnam ir iespēja trenēties tajā sporta veidā, kas viņu interesē, kā arī infrastruktūras uzlabošanai katru gadu novirza līdzekļus sporta piedāvājuma kvalitātes un daudzveidības veicināšanai. Tas notiek, pamatojoties Valmieras pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģijā (2015.–2030.gadam) noteiktajos mērķos, tostarp veicināt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Tādējādi nodrošinot arī to, ka sporta veidu piedāvājums Valmierā ir ļoti plašs ne tikai, lai būtu iespēja kļūt par augsta līmeņa profesionāli, bet arī lai attīstītu vispārējo sagatavotību un rūpētos par ikviena veselību, aicinot atrast savu sporta veidu gan topošajiem profesionāļiem, gan entuziastiem. Darbs turpinās infrastruktūras sakārtošanā un izveidē, kā arī atbalstot vietējās sporta organizācijas.

Grafikā attēlota informācija par 2018./2019. mācību gadu. Izmaksas uz vienu audzēkni attiecīgajā sporta veidā ir mainīgas, ņemot vērā audzēkņu skaita izmaiņas, kas iespējamas arī mācību gada ietvaros, izmaiņas sporta zāļu īres cenās u.c. Mācības noteiktos sporta veidos izmaksā vairāk, jo tiem nepieciešama īpaša infrastruktūra un/vai ekipējums, kā arī nepieciešamais finansējums mainās, ņemot vērā attiecīgā sporta veida sacensību un mācību-treniņu nometņu skaitu gadā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 3.pirmsskolas izglītības iestāde “Sprīdītis” aicina darbā speciālo pedagogu (darba vietas adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) uz nenoteiktu laiku pilnai darba likmei (30 stundas nedēļā jeb 1,0 likme) Ja Tev ir vēlme: īstenot pirmsskolas izglītības programmas apguvi izglītojamajiem ar speciālām vajadzībām; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un skolotājiem, sniegt konsultācijas un skaidrojumu par veiktās izpētes rezultātiem, attīstības dinamiku un ieteikumus turpmākam izglītības procesam; sagatavot rakstveida atzinumus par izglītojamo pārbaudes rezultātiem; plānot un organizēt savu darbu atbilstoši iestādes mērķiem un uzdevumiem; un ja Tev ir: izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu EUR 790,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 26. martam personīgi (adrese: Rūpniecības iela 29, Valmiera) vai e-pastā spriditis@valmiera.edu.lv. Tālrunis papildu informācijai 64231434. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SPECIĀLAIS PEDAGOGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rūpniecības iela 29, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-26 Kontaktpersona: CV, mot.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt pers. vai sūtīt uz spriditis@valmiera.edu.lv, 64231434.

Mūsu partneri