Valmieras Ziņas

Valmierā autoceļa Valmiera–Smiltene krustojumā ar Somu ielu vairs nevar veikt kreiso pagriezienu (4)

Sākot ar ceturtdienu, 1. novembri, ir mainīta satiksmes organizācija autoceļa Valmiera–Smiltene (P18) krustojumā ar Somu ielu jeb nobrauktuvi uz Vidzemes slimnīcu. Tur vairs nevar veikt kreisos pagriezienus. Kreisie pagriezieni ir manevri ar visaugstāko drošības risku, tāpēc valsts autoceļu tīklā tie pakāpeniski tiek likvidēti, tai skaitā, veicot krustojumu pārbūves, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi”.

Pirms krustojuma ar Somu ielu uz autoceļa Valmiera–Smiltene (P18) ir uzstādīta ceļa zīme nr. 401 Braukt taisni un uz ass līnijas uzklāts horizontālais apzīmējums Nr. 920 Nepārtrauktā līnija. Somu ielā pirms krustojuma ar valsts autoceļu Valmiera–Smiltene (P18) zem ceļa zīmes Nr. 206 Dodiet ceļu ir uzstādīta ceļa zīme nr. 402 Braukt pa labi un uzklāts horizontālais apzīmējums nr. 920 Nepārtrauktā līnija.

Lai nokļūtu Vidzemes slimnīcā, braucot no Valmieras šosejas (A3) puses, pie divlīmeņu krustojuma ir jāiebrauc Valmierā un jau pirmajā krustojumā jāpagriežas pa labi uz Alvila Freimaņa ielu. Savukārt, izbraucot no Somu ielas un vēloties nokļūt līdz Kaugurmuižas rotācijas aplim, ir jābrauc līdz divlīmeņu krustojumam un tālāk jāseko norādēm Cēsis/Smiltene.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Ļetraks - 01.11.2018 Atbildēt

  Debīlisms kaut kāds atkal…..

  Fono - 01.11.2018 Atbildēt

  Ar visaugstāko drošības risku ir pie atbildības laist tādus mudakus, kas izdomā kaut ko tik debilu. Ja reiz spiežat cilvēkiem braukt lieku ceļu, tad samaziniet degvielas cenu arī pie reizes.

  asdf - 02.11.2018 Atbildēt

  kreiso pagriezienu vajadzēja aizliegt, kad brauc no Matīšu apļa puses un pārbraucot gaisa tiltu, taisa kreiso uz slimnīcu… Tur tiešām veidojas bīstamas situācijas.

  Aborigenius - 05.11.2018 Atbildēt

  Ir ok

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri