Valmieras Ziņas

Valmierā auto uz gājēju pārejas uzbrauc sievietei (5)

7.decembrī pulksten 13:04 Valmierā, Cēsu ielā “Mercedes” vadītājs uzbrauca virsū gājējai, kura tobrīd šķērsoja ceļu pa gājēju pāreju. Cietusī sieviete nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Bukša.

8.decembrī pulksten 23:30 Valmierā, Tērbatas ielā “Ford” vadītājs uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai “Renault” un aizbrauca no notikuma vietas par to neziņojot likuma noteiktajā kārtībā. Pulksten 00:14 policija apturēja “Ford” vadītāju, kurš brauca pie stūres bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī būdams 2,24 promiļu reibumā.

8.decembrī pulksten 10:10 Strenču novadā, autoceļa Inčukalns-Valmiera-Valka 96.kilomentrā, automašīnas “Lexus” vadītāja bija nepietiekami uzmanīga, neizvēlējās drošu ātrumu atbilstoši ceļa un laika apstākļiem, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas. Konstatēts, ka automašīnai bijis neatbilstošs riepu protektora dziļums. Negadījumā cieta automašīnas pasažiere, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Aizvadītājās dienās kopumā reģistrēti desmit transportlīdzekļu vadītāji, kuri sēdušies pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā. Astoņos gadījumos automašīnu vadītāji bijuši vairāk kā 1,5 promiļu reibumā, savukārt četros gadījumos vadītāji bijuši bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

7.decembrī pulksten 8:53 Kocēnu novadā “Mercedes” vadītājs brauca bez transportlīdzekļa tiesībām, kā arī 2,23 promiļu smagā reibumā. 

8.decembrī pulksten 17:30 tika saņemta informācija par kādu vadītāju, kurš Valmierā, Stacijas ielā iekāpis savā transportlīdzekļi un iespējams atrodas alkohola reibumā. Pulksten 17:48 tika apturēts ziņotais vīrietis, kuram tika konstatēts 1,90 promiļu reibums.

Kopumā aizvadītajās dienās, laika posmā no 6.decembra līdz 9.decembrim, Valsts Policijas Vidzemes reģiona pārvaldē saņemta informācija par 185 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Pieņemts viens Valsts policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 28 ceļu satiksmes negadījumi, kur sešos no gadījumiem ir sešas cietušas personas. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies desmit transportlīdzekļu vadītāji – astoņi automašīnu vadītāji un viens velosipēdists, savukārt viena persona atteikusies no pārbaudes. Noformēti 170 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 92 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Puka - 09.12.2019 Atbildēt

  No rîta pustdienslaika unvakarà visi skrien kà nenormàli.Tad neviens neievèro pàrejas.

   Anna - 10.12.2019 Atbildēt

   Arī pareizrakstību daži neievēro…

  Raivo - 09.12.2019 Atbildēt

  Zinu tos Valmieras gājējus, lai iemācās vispirms paskatīties viņu kāds laiž vai nē, kā tu vari nepaskatīties ejot pāri pa ielu, vai tu esi pamanīts un vai tevi laiž, nu elementārs pašsaglabāšanās instinkts, abi vienlīdzvainīgi..

   Intars - 10.12.2019 Atbildēt

   Elementāra braukšanas kultūra ir sliktas redzamības gadījumā piebremzēt pirms katras gājēju pārejas – ja viss tumšs vai līst lietus, gājējs var ilgi nostāvēt. Daudz vieglāk ir vienkārši piebremzēt.

    Zina - 13.12.2019

    Cēsu un Rūpniecības ielas krustojums tāds “sarežģīts” gan braucējiem, gan gājējiem. Nav jau pirmā reize, kad notiek negadījums šajā krustojumā.

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.KĀJNIEKU BATALJONS VALMIERĀ piedāvā darbu SPECIĀLISTAM PERSONĀLSASTĀVA NODAĻĀ Darba pienākumi: · Veikt Zemessardzes (ZS) 22.KB personālsastāva personu lietu uzskaiti un lietvedību atbilstoši noteiktajai kārtībai; · Veikt ZS 22.KB profesionālā dienesta karavīru un zemessargu skaitlisko un kvalitatīvo uzskaiti; · Gatavot standarta dokumentāciju par personāla iecelšanu amatos, darba samaksu, kompensāciju noteikšanu, atvaļinājumu piešķiršanu, komandējumiem u.tml.; · Veikt dokumentāciju sagatavošanu zemessargu uzņemšanai Zemessardzē; · Veikt personas lietu kārtošanu; · Gatavot ikdienas, iknedēļas, ikmēneša atskaites un darba uzskaites tabeles; · Kontrolēt lietvedību, reģistrēt sarakstes dokumentus atbilstoši lietu nomenklatūrai; · Pārzināt un uzturēt kārtībā nodaļas arhīvu; Pamatprasības: Izglītība – vidējā profesionālā lietvedībā un/vai personāla vadībā, kvalifikācijas kursi lietvedības/personāla vadības zinībās; · Teicamas latviešu un vēlamas angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 745 eiro līdz 1093 eiro (atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri savu turpmāko karjeru vēlas saistīt ar profesionālo dienestu NBS, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu ilze.pundure@mil.lv līdz 07.02.2020. Tālrunis informācijai 27806073. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: ilze.pundure@mil.lv

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, viena amata vieta, darba vietas adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera (pilna slodze (40 stundas nedēļā)) Ja Tev ir vēlme: · organizēt, atbalstīt pedagoģisko darbu, novērot bērnus un grupu ikdienas gaitās; · rūpēties par bērniem un grupas vidi; · pilnveidot Iestādes attīstošo vidi, materiālo un metodisko bāzi; · regulāri pilnveidot savu izglītību un profesionālo kvalifikāciju; · pildīt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; un ja Tev ir: · izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); · pieredze darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem; · valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; · vēlamās īpašības - mīlestība pret bērniem, rakstura noteiktība, spēja strādāt komandā un sadarboties; mēs piedāvājam: · atalgojums 750.00 euro pirms nodokļu nomaksas; · sociālās garantijas; · jauku un draudzīgu kolektīvu. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2020. gada 31.janvārim personīgi (adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera) vai e-pastā: valodzite@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 29405471 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Smiltenes iela 10, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-31 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt personīgi vai valodzite@valmiera.edu.lv, 29405471.

Mūsu partneri