Valmieras Ziņas

Valmierā atzīmē Starptautisko ģimenes dienu

Sestdien, 2.jūnijā, jau no plkst. 10.00 Jaunatnes centra “Vinda” (VJC) dārzā rosījās “Vindas” darbinieki, gaidot valmieriešus uz Starptautiskās ģimenes dienas aktivitātēm. Bija sarūpēts viss, lai bērnus un viņu vecākus izklaidētu un nodarbinātu atbilstoši viņu gaumēm un vecumiem, vienīgi karstais laiks bija par iemeslu salīdzinoši mazajam apmeklētāju skaitam. Laikam pilsētnieki bija devušies zaļā pļavā vai pie zilās jūras, lai atpūstos no sakarsušā bruģa, kas šogad neierasti ilgi lutina (vai nogurdina) valmieriešus.

Arī pie pilsētas pašvaldības, kur ģimenes pulcējās svinīgajai parādei, lielu drūzmu nevarēja vērot, un Pūriņu skolas vadītāja Arta Masele atzina, ka šogad ir vismazākais dalībnieku skaits – tikai 22 rati. “Lielā ratu pastaiga” notiek jau piekto gadu, citreiz pulcinot pat 40 un 80 ģimenes.

Plkst. 11.00 no pilsētas pašvaldības “Lielā ratu parāde” lēnām virzījās cauri pilsētas centram, lai gājienu noslēgtu “Vindas” dārzā, kur visus sagaidīja pasākuma vadītājs Modris Kokins. Šeit notika arī apbalvošana, un par favorītu tika atzīta Stuķēnu ģimene, kura savam dēliņam Mārcim speciāli bija “saražojusi” tautiska izskata “Audi”. Šogad arī šī ratu parāde notiek Latvijas simtgades zīmē.

Ap pusdienlaiku “Vindas” dārzā jau bija vērojama lielāka rosība, un ēnainās vietās vai teltīs bērni un vecāki varēja piedalīties ekoloģisko produktu darbnīcā, veidot māla laimes pogas un mūzikas instrumentus, izmēģināt roku ķegļu spēlē un pastaigāt ar koka kājām, padziedāt kopā ar “Yamaha” pedagogiem, nogaršot sukādes, saldo vati un dažāda veida sierus, bet, liekas, ka vislielāko interesi izraisīja sarkanā ugunsdzēsēju mašīna un iespēja ar lielo strūklu “dzēst ugunsgrēku”. Šajā vietā zāle noteikti zaļos!

Ap plkst. 12.00 sākās akcija “Mainu cigareti pret…”, un ielās devās jaunieši, lai aicinātu smēķējošos nodzēst cigareti un apmainīt to pret kādu augli vai dārzeni.

Aktivitātes “Vindas” dārzā paredzētas līdz pat vakaram, kad Starptautiskā ģimenes diena noslēgsies ar VJC audzēkņu atskaites koncertu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Roullier Group ir 1959. gadā dibināts ģimenes uzņēmums, kurš mūsdienās ir viens no inovatīvākajiem uzņēmumiem pasaulē kultūraugu mēslojumu, kā arī augsnes uzlabošanas līdzekļu ražošanā un tirdzniecībā. Uzņēmuma pārstāvniecībās 102 valstīs strādā 8000 darbinieku, 2018. gadā sasniedzot 2.6 miljardu eiro apgrozījumu. Lauksaimniecības nozares produkti pasaulē tiek izplatīti ar zīmolu Timac Agro. Timac Agro Latvia ir uzņēmuma pārstāvniecība Latvijā, un uzņēmumam paplašinoties, aicinām pievienoties mūsu kolektīvam AGROTEHNISKOS KONSULTANTUS Tirdzniecības pārstāvis Lauksaimniecības industrijā Galvenie darba pienākumi: Aktīvi apmeklēt lauksaimniekus , izzināt viņu vajadzības, sniegt konsultācijas un pārdot Timac Agro ražotos augu mēslošanas līdzekļus Organizēt un piedalīties uzņēmuma mārketinga pasākumos, semināros un tirdzniecības izstādēs Ikdienā izmantot CRM sistēmu savu aktivitāšu reģistrēšanai un atskaišu iesniegšanai Patstāvīgi organizēt savas ikdienas aktivitātes un plānot prioritātes Prasības kandidātam: Ar lauksaimniecību saistīta izglītība Pieredze agronomijā vai pārdošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Patiesa vēlme un spēja strādāt pārdošanā un ikdienā komunicēt ar lauksaimniekiem Neatlaidība un vēlme mācīties Spēja klausīties, argumentēt un pārliecināt  “B” kategorijas autovadītāja apliecība Teicamas valsts valodas zināšanas Mēs piedāvājam: Iespēju pārstāvēt vienus no pasaulē labākajiem laukaugu mēslošanas līdzekļiem Pieredzējušus un atsaucīgus kolēģus Konkurētspējīgu atalgojumu kurš sastāv no fiksētās darba algas un neierobežotas iespējas nopelnīt komisijas un bonusus Uzņēmuma auto, datoru, telefonu un citus nepieciešamos darba instrumentus teicama rezultāta sasniegšanai Lai pieteiktos, sūtiet savu CV uz e-pastu recruitment@lv.timacagro.com . Timac Agro Latvia, SIA Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu recruitment@lv.timacagro.com Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras sākumskola uz noteiktu laiku aicina darbā sētnieku (1,0 slodzes) Galvenie darba pienākumi: teritoriju kopšana un uzturēšana atbilstoši sezonalitātei, zāles pļaušana, sniega tīrīšana un ietvju kaisīšana, labiekārtošanas darbu veikšana, valsts karoga izkāršana svētku un atceres dienās, un Jums ir: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu, teicama saskarsmes kultūra, vispārējā vidējā izglītība, mēs piedāvājam: sociālās garantijas, atalgojumu EUR 430,00 mēnesī, pirms nodokļu nomaksas, labus darba apstākļus, aktīvu, dinamisku darbu un iespēju gūt jaunu pieredzi. CV ar norādi "Sētnieks" lūdzam nosūtīt uz e-pastu: vs@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras sākumskolā, L.Paegles ielā 40A, Valmierā līdz 2020. gada 17.jūlijam plkst.12.00. Tālrunis papildu informācijai: 25505453. Iesniegtos personas datus Valmieras sākumskola (turpmāk – Iestāde) izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Iestādes iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Iestādes personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 40A, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-17 Kontaktpersona: CV ar norādi "Sētnieks" sūtīt uz vs@valmiera.edu.lv, tālr. 25505453.

Mūsu partneri