Valmieras Ziņas

Valmierā atzīmē Starptautisko ģimenes dienu

Sestdien, 2.jūnijā, jau no plkst. 10.00 Jaunatnes centra “Vinda” (VJC) dārzā rosījās “Vindas” darbinieki, gaidot valmieriešus uz Starptautiskās ģimenes dienas aktivitātēm. Bija sarūpēts viss, lai bērnus un viņu vecākus izklaidētu un nodarbinātu atbilstoši viņu gaumēm un vecumiem, vienīgi karstais laiks bija par iemeslu salīdzinoši mazajam apmeklētāju skaitam. Laikam pilsētnieki bija devušies zaļā pļavā vai pie zilās jūras, lai atpūstos no sakarsušā bruģa, kas šogad neierasti ilgi lutina (vai nogurdina) valmieriešus.

Arī pie pilsētas pašvaldības, kur ģimenes pulcējās svinīgajai parādei, lielu drūzmu nevarēja vērot, un Pūriņu skolas vadītāja Arta Masele atzina, ka šogad ir vismazākais dalībnieku skaits – tikai 22 rati. “Lielā ratu pastaiga” notiek jau piekto gadu, citreiz pulcinot pat 40 un 80 ģimenes.

Plkst. 11.00 no pilsētas pašvaldības “Lielā ratu parāde” lēnām virzījās cauri pilsētas centram, lai gājienu noslēgtu “Vindas” dārzā, kur visus sagaidīja pasākuma vadītājs Modris Kokins. Šeit notika arī apbalvošana, un par favorītu tika atzīta Stuķēnu ģimene, kura savam dēliņam Mārcim speciāli bija “saražojusi” tautiska izskata “Audi”. Šogad arī šī ratu parāde notiek Latvijas simtgades zīmē.

Ap pusdienlaiku “Vindas” dārzā jau bija vērojama lielāka rosība, un ēnainās vietās vai teltīs bērni un vecāki varēja piedalīties ekoloģisko produktu darbnīcā, veidot māla laimes pogas un mūzikas instrumentus, izmēģināt roku ķegļu spēlē un pastaigāt ar koka kājām, padziedāt kopā ar “Yamaha” pedagogiem, nogaršot sukādes, saldo vati un dažāda veida sierus, bet, liekas, ka vislielāko interesi izraisīja sarkanā ugunsdzēsēju mašīna un iespēja ar lielo strūklu “dzēst ugunsgrēku”. Šajā vietā zāle noteikti zaļos!

Ap plkst. 12.00 sākās akcija “Mainu cigareti pret…”, un ielās devās jaunieši, lai aicinātu smēķējošos nodzēst cigareti un apmainīt to pret kādu augli vai dārzeni.

Aktivitātes “Vindas” dārzā paredzētas līdz pat vakaram, kad Starptautiskā ģimenes diena noslēgsies ar VJC audzēkņu atskaites koncertu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri