Valmieras Ziņas

Valmierā atzīmē Starptautisko ģimenes dienu

Sestdien, 2.jūnijā, jau no plkst. 10.00 Jaunatnes centra “Vinda” (VJC) dārzā rosījās “Vindas” darbinieki, gaidot valmieriešus uz Starptautiskās ģimenes dienas aktivitātēm. Bija sarūpēts viss, lai bērnus un viņu vecākus izklaidētu un nodarbinātu atbilstoši viņu gaumēm un vecumiem, vienīgi karstais laiks bija par iemeslu salīdzinoši mazajam apmeklētāju skaitam. Laikam pilsētnieki bija devušies zaļā pļavā vai pie zilās jūras, lai atpūstos no sakarsušā bruģa, kas šogad neierasti ilgi lutina (vai nogurdina) valmieriešus.

Arī pie pilsētas pašvaldības, kur ģimenes pulcējās svinīgajai parādei, lielu drūzmu nevarēja vērot, un Pūriņu skolas vadītāja Arta Masele atzina, ka šogad ir vismazākais dalībnieku skaits – tikai 22 rati. “Lielā ratu pastaiga” notiek jau piekto gadu, citreiz pulcinot pat 40 un 80 ģimenes.

Plkst. 11.00 no pilsētas pašvaldības “Lielā ratu parāde” lēnām virzījās cauri pilsētas centram, lai gājienu noslēgtu “Vindas” dārzā, kur visus sagaidīja pasākuma vadītājs Modris Kokins. Šeit notika arī apbalvošana, un par favorītu tika atzīta Stuķēnu ģimene, kura savam dēliņam Mārcim speciāli bija “saražojusi” tautiska izskata “Audi”. Šogad arī šī ratu parāde notiek Latvijas simtgades zīmē.

Ap pusdienlaiku “Vindas” dārzā jau bija vērojama lielāka rosība, un ēnainās vietās vai teltīs bērni un vecāki varēja piedalīties ekoloģisko produktu darbnīcā, veidot māla laimes pogas un mūzikas instrumentus, izmēģināt roku ķegļu spēlē un pastaigāt ar koka kājām, padziedāt kopā ar “Yamaha” pedagogiem, nogaršot sukādes, saldo vati un dažāda veida sierus, bet, liekas, ka vislielāko interesi izraisīja sarkanā ugunsdzēsēju mašīna un iespēja ar lielo strūklu “dzēst ugunsgrēku”. Šajā vietā zāle noteikti zaļos!

Ap plkst. 12.00 sākās akcija “Mainu cigareti pret…”, un ielās devās jaunieši, lai aicinātu smēķējošos nodzēst cigareti un apmainīt to pret kādu augli vai dārzeni.

Aktivitātes “Vindas” dārzā paredzētas līdz pat vakaram, kad Starptautiskā ģimenes diena noslēgsies ar VJC audzēkņu atskaites koncertu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”, reģ. Nr. 40003115846 - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valkas ielā 2, Strenčos. Preču piegāde Strenču pilsētā un pilsētas apkārtnē. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top! veikals STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-19

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri