Valmieras Ziņas

Valmierā atgriežas “Ghetto Games”

15.jūnijā laukumā pie Vidzemes Olimpiskā centra “Ghetto Games” ar ielu basketbola turnīru “Ghetto Basket” un ielu dejām “Ghetto Dance” atgriežas Valmierā. 

“Ghetto Basket” šogad aizvada 11. sezonu, un Valmierā norisināsies otrais izbraukuma 3×3 basketbola turnīrs. Meistarīgākās vīriešu komandas sacentīsies starptautiskajā “Quest” sērijas turnīrā, kā arī notiks sacensības amatieru, sieviešu un trīs vecumu jauniešu grupās. Savukārt ielu deju “Ghetto Dance” laikā dalībnieki sacentīsies trīs ielu deju disciplīnās – hip hop 1 pret 1, popping 1 pret 1, 7 to smoke all style. Sacensību sākums plkst.13.00, bet fināla dejas plkst.18.00.

 “Ghetto Basket” profesionāļu grupas komandas sacentīsies Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3×3 basketbola Pasaules tūres kvalifikācijas “Quest” līmeņa turnīrā. Valmieras turnīra uzvarētājs saņems ceļazīmi uz “Quest” sērijas finālu, kas notiks 15. augustā Rīgā, Grīziņkalnā, kur tiks izspēlēta vieta Pasaules tūres posmā Debrecenā (Ungārija). Profesionāļu grupas komandu pieteikšanās norit līdz 14.jūnija plkst. 23.00 FIBA sacensību vietnē https://play.fiba3x3.com.

Amatieru grupas turnīrā aicinātas piedalīties komandas ar spēlētājiem, kuri pēdējās desmit sezonās nav pārstāvējuši Latvijas Basketbola līgas klubus vai arī pēdējās trijās sezonās nav devušies laukumā kādā no LBL2 mačiem.

15. jūnijā Valmierā notiks spēles arī sieviešu grupā, kā arī U16 (2003. g. dz. un jaunāki), U14 (2005. g. dz. un jaunāki) un U12 grupā (2007. g. dz. un jaunāki). Ja kādā no jauniešu grupām turnīram pieteiksies vismaz četras meiteņu vienības, tad tām tiks dota iespēja spēlēt atsevišķi.

“Ghetto Basket” turnīros noteikta šāda komandas dalības maksa – Pro grupa (20 EUR), Amatieru grupa (15 EUR), bet pārējās grupās dalība sacensībās izmaksās 10 EUR no komandas. Visiem dalībniekiem nepieciešams iegādāties vai atjaunot “Ghetto Basket” licenci.

Komandu reģistrācija un licenču noformēšana uz vietas sacensību norises vietā 15.jūnijā no plkst.11.00 līdz plkst. 11.45.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri