Valmieras Ziņas

Valmierā ārkārtējās situācijas apstākļos veiksmīgi aizvadīta Donoru diena

Lai būtu tuvāk un ērtāk donoriem, katru mēnesi Valsts asinsdonoru centrs (VADC) veic vairākus desmitus izbraukumu pa visu Latviju.  Ceturtdien, 12.novembrī, VADC darbinieki no pulksten 10.00 līdz 13.00 strādāja Valmieras Kultūras centrā.

Kā atzina VADC darbiniece, diena aizritēja veiksmīgi. Pavasarī COVID-19 ārkārtējās situācijas laikā cilvēki bijuši bailīgāki un uztraukušies, tagad viss noritot kā parasti, protams, izmantojot maskas, ievērojot 2 metru distanci un citus drošības pasākumus.

Vēlmi nodot asinis šajā dienā izrādīja 54 cilvēki, diemžēl 13 cilvēkiem dažādu iemeslu dēļ tika atteikts. Pirmo reizi asinis nodeva 9 donori.

Kā vēsta VADC mājaslapa, šobrīd īpaši tiek gaidīti A+ un A – asinsgrupu donori. Neskatoties uz ārkārtējo situāciju, asinis pirmdienās un trešdienās no pulksten 8.00 līdz 12.00 var nodot Vidzemes slimnīcā. Lai nesagādātu sev vilšanos, pirms asins nodošanas vēlams iepazīties ar noteikumiem, jo ir daudzi iemesli, kāpēc cilvēks nedrīkst kļūt par donoru. Tāpat arī laika taupīšanas nolūkā jau mājās var aizpildīt asins donora anketu – https://www.vadc.lv/

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Attīstot savu darbību, aicinām pievienoties mūsu komandai PALĪGSTRĀDNIEKU. 1. Veikt būvobjektos nepieciešamos palīgdarbus, veikt vienkāršus zemes darbus, pārvieto celtniecības materiālus un palīgmateriālus celtniecības objektā, veikt materiālu izkraušanu un nokraušanu, palīdzēt uzstādīt un demontēt dažādas būvkonstrukcijas un būvizstrādājumus, sagatavot dažādas virsmas tālākai apdarei, novākt būvgružus, prast strādāt ar rokas un vienkāršiem elektriskiem instrumentiem; 2. Savlaicīga un precīza darba vadītāja rīkojumu izpilde; 3. Citi pienākumi pēc darba devēja norādījumiem; 4. Darba vietā ievērot darba kārtības, darba aizsardzības, drošības tehnikas noteikumus, darba higiēnas prasības un citu Latvijas Republikā pastāvošo normatīvo aktu prasības. Lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar nākamajai atlases kārtai izvirzītajiem pretendentiem! Ja pretendents nesaņem atbildi līdz 2021.gada 16.jūnijam, tas nozīmē, ka 1.atlases kārta nav izturēta. Pieteikties, sūtot CV uz e-pasta adresi jolantaacc@gmail.com Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 7 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-16 Darba sākšanas datums: 2021-06-01 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pasta adresi; jolantaacc@gmail.com Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri