Valmieras Ziņas

Valmierā aizvadīts Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē

Ar Valmieras pilsētas pašvaldības atbalstu Valmieras Pārgaujas sākumskolā notika Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē trijās vecuma grupās. Valmieras Viestura vidusskolas un Valmieras Pārgaujas sākumskolas apvienotās komandas trenē Ilze un Uldis Ābeltiņi un Valmieras sākumskolas komandas trenē Anzelms Tamanis.

Pirmo reizi Latvijas čempionāts notika U8 vecuma grupā, kur Valmieru pārstāvēja divas pirmklasnieku komandas. Abas komandas spēlēja teicami un izcīnīja 9 punktus. 19 pārstāvju konkurencē Valmieras pirmā komanda (Kārlis Reima, Oskars Vecelis, Elans Eglītis un Denija Kemze) ieguva 3.vietu un saņēma Latvijas čempionāta lielās bronzas medaļas, un otrai komandai (Valters Tarbuns, Rems Jākobsons, Patriks Gailītis un Polīna Ville) piešķīra 5.vietu.

U10 grupā valmieriešiem bija stiprie gudrinieki priekš trijām komandām. Valmieras pirmā komanda (Laimiņš Mastiņš, Pēteris Kripans, Miks Marks Miķelsons un Marta Vaļģe) ar 10 punktiem finišēja dalot 3.-5.vietu 24 komandu konkurencē, bet izvērtējot pretinieku stiprumu, ieguva 5.vietu. Otrai komandai (Roberts Naudiņš, Oto Duksis, Emīls Bāliņš un Annija Liepiņa) bija 9.vieta un trešai komandai (Markuss Strazdiņš-Stardiņš, Markuss Šteinbergs, Krišs Adata un Elizabete Lintere) bija 11.vieta.

U13 grupā, starp 20 Latvijas spēcīgākajām dambretistu komandām, piecas pārstāvēja Valmieru. Pirmā komanda (Marks Kristofers Birzgalis, Dāvis Kristiāns Pladars, Melānija Skutāne un Grieta Laizāne) ar izcīnītiem 9 punktiem dalīja 3.-6.vietu un gala vērtējumā ieguva 4.vietu. Otrai komandai (Robertam Ojāram Habekam, Jēkabam Kaķim, Džastinam Singham un Artai Emīlijai Bittei) 12.vieta. Trešai komandai (Ģirtam Brēžam, Naurim Kalniņam, Sandijam Grigoram, Jēkabam Vagaram un Margaritai Kamzolai) 14.vieta. Ceturtai komandai ( Ralfs Šakalis, Brenda Hemmele un Anna Luīze Eglīte) 19.vieta. Piektajai komandai (Rihards Vītols, Jēkabs Riža un Roberts Buliņš) 20.vieta.

3.martā valmierieši, kuri būs vislabāk nospēlējuši Valmieras čempionātā, dosies uz Liepupes vidusskolu, lai piedalītos Latvijas Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai atbalstāt iniciatīvu aizliegt videi nedraudzīgu maisiņu izmantošanu lielveikalos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri