Valmieras Ziņas

Valmierā 5. oktobrī notiks informācijas tehnoloģiju konference “Share IT”

Jau šo piektdien, 5. oktobrī, Vidzemes augstskolas telpās, Tērbatas ielā 10, tiksies IT profesionāļi no Latvijas un īpašie ārvalstu viesi. Šāda konference, kurā dažādu IT uzņēmumu eksperti sniegs praktiskus padomus, dalīsies pieredzē un sniegs ieskatu jaunākajās IT nozares tendencēs, Vidzemē notiek pirmo reizi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Attīstības aģentūras pārstāve Anete Antone.

Ar ekspertiem un pasākuma programmu var iepazīties konferences mājas lapā www.shareit.lv. Dalībnieku skaits, kas šobrīd sasniedzis jau vairāk nekā simts dalībnieku, norāda uz tēmu aktualitāti, IT nozares pārstāvošo speciālistu ieinteresētību un vēlmi iesaistīties kopīgās diskusijās un zināšanu apguvē.

Konferences mērķis ir vairot ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu IT kopienā, kā arī diskutēt par aktuālajiem izaicinājumiem un problēmām IT nozarē. Piektdien “Share IT” dalībniekus sagaidīs intensīva vienas dienas programma, kurā paredzētas vairākas lekciju/diskusiju sesijas. Sesiju norise paredzēta paralēli, lai ikviens dalībnieks varētu izvēlēties sev interesantāko un atbilstošāko. Eksperti pārstāvēs spēcīgākos Vidzemes IT uzņēmumus un nozīmīgus nozares spēlētājus valsts un starptautiskā līmenī. Kā īpašais viesis uzstāsies Eiropas Kodolpētniecības centra CERN datoru drošības nodaļas vadītājs Stefan Lueders.

Konferences norises laiks: no plkst. 10:00 līdz 17:30. Pēc konferences tās dalībnieki aicināti piedalīties neformālā pasākumā, lai tīklotos un veidotu jaunus kontaktus, turpinātu aizsāktās diskusijas un pieredzes apmaiņu.

“Share IT” rīko Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar SIA “Wunder Latvia”. Pasākumu atbalsta Draugiem Group, TesDevLab, EchoTech, SunGis un Vidzemes Plānošanas reģions.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Valmieras ielu un ietvju uzturēšanu ziemā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

PAVĀRU skolas ēdināšanas tīklā Darba pienākumi pavāram: Darbs šefpavāra vadībā Ēdienu gatavošana atbilstoši tehnoloģiskajai dokumentācijai Ražošanas darbs atbilstoši MK noteik. Nr. 172 “Noteikumi par uztura normām izglītības iestāžu izglītojamiem, sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūciju klientiem un ārstniecības iestāžu pacientiem” Sanitāro normu ievērošana atbilstoši HACCP prasībām  No Tevis sagaidām: Darba pieredzi līdzīgā amatā vismaz 1 gads Izaicinājums jaunajiem speciālistiem sevis pierādīšanā un izaugsmē Augstu atbildības sajūtu Spēju strādāt komandā un dinamiskā vidē Mēs Tev varam piedāvāt: Motivējošu materiālo novērtējumu atbilstoši ieguldītajam darbam Sociālās garantijas Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; Sezonas darbs skolas ēdināšanas tīklā Nesezonā iespēja strādāt citās SIA “Kantīne B” struktūrvienībās Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com Meklējam pavāru ar pieredzi skolas ēdināšanas tīklā Valmierā. Gaidīsim Tavu CV un Motivācijas vēstuli ar norādi “Pavārs” uz kantineb@gmail.com. Alga 600 Eur Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-02-05 Kontaktpersona: Iveta Boša

Mūsu partneri