Valmieras Ziņas

Vakarā gaisa temperatūra vietām noslīdēs līdz -20 grādiem

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu, pateicoties skaidrām debesīm un lēnam vējam, vietām Zemgalē, Latgalē un Vidzemes dienvidu daļā gaisa temperatūra strauji pazemināsies līdz -18..-22 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Savukārt vietām piekrastē gaisa temperatūra nenoslīdēs zemāk par dažiem grādiem zem nulles. Otrdien visā Latvijā kļūs siltāks – maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +2 grādiem Kurzemē līdz -5 grādiem Latgalē

Rietumlatvijā un arī daudzviet centrālajos novados laiks būs pārsvarā saulains, savukārt Vidzemē un Latgalē, sākot no ziemeļaustrumiem, otrdienas pēcpusdienā un vakarā snigs, gaidāms arī putenis.

Pūtīs lēns līdz mēreni stiprs rietumu, dienvidrietumu vējš, austrumu novados tas brāzmās pieņemsies spēkā līdz 14 metriem sekundē.

Rīgā otrdien gaidāms neliels mākoņu daudzums, bez nokrišņiem. Naktī pūtīs lēns dienvidrietumu vējš un gaisa temperatūra svārstīsies ap -10 grādiem; dienā gaidāms mērens rietumu vējš un temperatūras paaugstināšanās līdz nulle grādiem.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri