Valmieras Ziņas

Vakar Vidzemē dzēsti 11 ugunsgrēki

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23.aprīļa plkst. 6.30 līdz 24.aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 16 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 21.47 tika saņemts izsaukums uz Blaumaņa ielu Gulbenē, kur parkā dega apstādījumi un krūmi 10 m2 platībā. Plkst. 22.09 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē dzēsti seši kūlas ugunsgrēki:

  • Limbažu pusē – Limbažu novada Katvaru pagastā 200 m2, Alojas novada Alojā 20 m2 platībā,
  • Cēsu pusē – Vārnu ielā Cēsis 100 m2, Krasta ielā Cēsīs 50 m2,
  • Gulbenes pusē – Gulbenes novada Beļavas pagastā 70 m2, Parka ielā Gulbenē 200 m2 .

Aizvadītajā diennaktī Vidzemē dzēsti arī četri meža ugunsgrēki – Gulbenes novada Stradu pagastā dega meža zemsedze un kūla 5,93 hektāru platībā, Pārgaujas novada Raiskuma pagastā dega meža zemsedze 50 m2 platībā, Valmierā blakus Pauku priedēm dega meža zemsedze 30 m2 platībā un Smiltenes novada Launkalnes pagastā, kur dega meža zemsedze 200 m2 platībā.  

VUGD aicina: ievērojiet piesardzību, sakopjot dārzus, piemājas teritorijas un dedzinot ugunskurus! Pārliecinieties par drošību, lai ugunskura liesmas un dzirksteles neizraisa pērnās zāles aizdegšanos vai citu ugunsnelaimi!

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri