Valmieras Ziņas

Vakar ugunsgrēkā Priekuļu novadā gājis bojā viens cilvēks

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 21. decembra plkst. 6.30 līdz 27. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet pieci no izsaukumiem bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Agrita Vītola.

Trešdien plkst. 5.30 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Priekuļu novadu, kur bija redzamas liesmas no dzīvojamās mājas. Ierodoties notikuma vieta tika konstatēts, ka vienstāva dzīvojamā māja deg ar atklātu liesmu un tai ir iebrucis jumts. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Plkst. 10.44 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tajā 120m2 platībā dega ēkas jumta konstrukcijas un mansardstāvs.

Ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Valmierā, Ziloņu ielā, kur neapsaimniekotas ēkas pirmajā stāvā dega sadzīves mantas 10m2 platībā.

Savukārt Burtnieku novada Valmieras pagastā ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja izkļūt no meža četriem cilvēkiem, kuri bija apmaldījušies un kuru automašīna bija iestigusi sniegā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri