Valmieras Ziņas

Vakar Rencēnu pagastā izcēlies ugunsgrēks dārza mājā, Valmierā dedzis pagrabs

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 14.janvāra plkst. 6.30 līdz 15.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma piecus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 8.45 tika saņemts izsaukums uz Burtnieku novada Rencēnu pagastu, kur dega vienstāva dārza mājas diena 6m2 platībā. Notikuma vietā strādāja Valmieras un Rūjienas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Rencēnu brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 9.45 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 12.24 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Limbažu ielu Valmierā, kur vienstāva ēkas pagrabā dega atkritumi 1m2 platībā. Plkst. 12.42 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Plkst. 14.09 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur dega vienstāva saimniecības ēka 42m2 platībā. Notikuma vietā strādāja Salacgrīvas un Limbažu ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Korģenes brīvprātīgo biedrības ugunsdzēsēji. Plkst. 15.49 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Vakar Cēsīs ugunsdzēsēji glābēji vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dzēsa sodrējus 0,5m2 platībā. VUGD atgādina, ka dūmvadu attīrīšana no sodrējiem ir jāveic regulāri, lai novērstu to degšanu! Sadegot sodrējiem, dūmvadā veidojas augsta temperatūra, kas laika gaitā var bojāt dūmvada konstrukciju. Bojāts dūmvads ir ugunsbīstams, jo dzirksteles pa plaisām var nokļūt ārpus dūmvada uz jumta konstrukcijām, pārsegumiem un bēniņos esošajiem priekšmetiem, izraisot plašu un postošu ugunsgrēku!

Vakar Vecpiebalgas novadā VUGD palīdzība bija nepieciešama arī dzīvniekam – ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot virves un jostas, no purva izvilka tur iestigušu teli.

Aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 38 izsaukumus – 17 uz ugunsgrēku dzēšanu, 15 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Kurjers/-e automobiļa vadītājs Darbavieta: Valmieras un Gulbenes reģionālais centrs, Cempu iela 8d, Valmiera, Eksprespasta departaments. Apkalpes maršruts: Valmiera - Limbaži - Limbažu rajons - Valmiera. Darba pienākumi: · saņemt un pārbaudīt piegādē izsniegtos sūtījumus; · vadoties no ienākošo sūtījumu adresēm, sastādīt maršruta lapu; · veikt adresātiem sūtījumu piegādi; · iekasēt sūtījumu pēcmaksas; · reģistrēt sūtījumu piegādes/nepiegādes informāciju; · nodrošināt pozitīvu kontaktu ar esošajiem un potenciālajiem klientiem. Prasības kandidātiem: · vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši vidējā līmeņa B(1) pakāpei un krievu valodu sarunvalodas līmenī; · labas orientēšanās spējas un prasme precīzi nolasīt karti;  · B kategorijas autovadītāja apliecība (ne mazāk kā 2 gadi); · augsta atbildības sajūta un precizitāte. Piedāvājam: · stabilu atalgojumu no 695.00 EUR (bruto) · sociālās garantijas ; · darba laiku darba dienās no 6:30 - 16:30 ; · pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; · iespēju apliecināt savas spējas un prasmes. Papildu informācija: CV ar norādi Eksprespasta kurjers/-e automobiļa vadītājs, Valmieras un Gulbenes reģionālajā centrā, sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 26510116. Informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrai atlases kārtai! Profesija: PASTA KURJERS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 8D, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-31 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt pa pastu vai uz cv@pasts.lv, Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri