Valmieras Ziņas

Vairāki cilvēki cietuši negadījumos, automašīnai nobraucot no ceļa

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītājā diennaktī vairāki cilvēki cietuši negadījumos, automašīnai nobraucot no ceļa, liecina Valsts policijas informācija.

Limbažu pagastā 1982.gadā dzimusi no ceļa braucamās daļas un automašīna apgāzās. Negadījuma cietis 2009.gadā dzimis zēns, kurš nogādāts slimnīcā. Arī automašīnas vadītāja nogādāta slimnīcā.

Savukārt Mārupes novadā 1959.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu nobrauca no ceļa. Pēc negadījuma vīrietis nogādāts slimnīcā.

Vēl Rīgā aizvadītājā diennaktī, autobusam iekļūstot negadījumā, traumas guvušas vairākas sievietes. Buļļu ielā notika sadursme starp automašīnu “Toyota”, kuru vadīja 1968.gadā dzimusi sieviete un autobusu “Solaris”, kuru vadīja 1968.gadā dzimis vīrietis.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta informācija liecina, ka autobuss strauji bremzējis un negadījumā traumas guvušas četras sievietes. Savukārt Valsts policija norāda, ka negadījumā ir cietušas sešas sievietes.

Vēl aizvadītajā diennaktī Ropažu novadā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar automašīnu “Ford” uzbrauca gājējam – 1986.gadā dzimušam vīrietim, kurš ar dažādām traumām un alkohola reibumā nogādāts slimnīcā.

Savukārt Rīgā, Jūrmalas gatvē 89, notika sadursme starp “Audi”, kuru vadīja 1988.gadā dzimis vīrietis, un automašīnu “Saab”, kuru vadīja 1963.gadā dzimusi sieviete. Autovadītāja un arī pasažiere nogādātas slimnīcā.

Dundagā, Raiņa ielā, 1996.gadā dzimis vīrietis, vadot mopēdu, izbraucot uz galveno ceļu un nepalaida automašīnu. Negadījumā cietis mopēda vadītājs, kurš nogādāts slimnīcā. Arī Aizputes pagastā 1998.gadā dzimis jaunietis vadīja motorolleri, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu un iebrauca grāvī. Cietušais nogādāta slimnīcā.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri