Valmieras Ziņas

Vaidavas kultūras un amatniecības centrā – foto un māla tandēms

Tuvojoties valsts 101.dzimšanas dienai, visā Latvijā notiek dažādi pasākumi. Piektdien, 15.novembrī, Vaidavas kultūras un amatniecības centra 2.stāvā tika atklātas divas izstādes –  keramiķes Sanitas Mickus jubilejas izstāde “Māla varā” un fotogrāfa Aivara Buža fotoizstāde “Es mīlu Tavu foto”, bet ēkas 1.stāvā apmeklētāji joprojām var apskatīt foto izstādi „Ziedi”.

Pasākums sākās ar divām skanīgām Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes dziesmām „Paši skaistākie vārdi” un „Trīs zvaigznes”, ko izpildīja jauktais koris “Vaidava” Ineses Sudrabas vadībā, bet īpaši Sanitai skanēja Renāra Veličko dziesma par sniegu, sapņiem un ilgām. Sarunā abu izstāžu māksliniekus iesaistīja kultūras centra vadītāja Inita Jurgenberga, keramiķei uzdodot arī jautājumu, vai ir gāzti podi.

Sanita ieprecējusies, dzīvo un strādā Rīgā, taču izstādes atklāšanā viņa ar siltām atmiņām dalījās par pirmo inficēšanos ar mālu Vaidavā 15 gadu vecumā. Viņa ne mirkli nav nožēlojusi, ka pievērsusies keramikai. Savulaik gan ir bijušas domas par braukšanu prom, bet māls saucis atpakaļ, devis spītību turpināt. Vaidavā Sanitu kārtīgi izdresējuši, darbi bija jātaisa kvantumā, tagad savā darbnīcā Sanita vairāk eksperimentē gan ar formām, gan apdedzināšanas tehniku.

Aivars Bužs sevi nesauc par mākslinieku, viņš vienkārši fotografē to, ko redz sev apkārt Dikļos, iemūžina mirkļus no dažādiem svētkiem un pasākumiem. Šajā izstādē ir pēdējā laikā tapušie darbi – gadalaiki, Kocēnu novada cilvēki, folkloras un citi kultūras pasākumi. Aivars kopā ar Maldu atcerējās fotografēšanas sākumu pirms 6-7 gadiem, kad salauzti 3 mazie Canoniņi, līdz nopirkts lielais fotoaparāts. Aivars ir pateicīgs gan Initai par uzaicinājumu piedalīties izstādē, gan Aleksejam Koziņecam un Šalkonim Ozoliņam par palīdzību izstādes sagatavošanā, tāpat arī Vitautam Staņam un biedrībai „Valmieras atspulgs”, kas palīdzējuši viņam augt un pilnveidoties.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Čili Pizza” picērija Valmierā aicina darbā Picu cepēju - ātru, pozitīvu, stresa noturīgu, izpalīdzīgu, dara savu darbu ar prieku, vēlams ar pieredzi sabiedriskajā ēdināšanā, bet ja nav, tad visu iemācīsim, darba laiks maiņās no 9.00-22.00! Pienākumi: ātri un garšīgi gatavot kvalitatīvu ēdienu pēc noteiktām kalkulācijām, ievērojot sanitārās un higiēnas normas. Piedāvājam: jaukus kolēģus, regulāru atalgojumu, sociālās garantijas, labus darba apstākļu. Kandidātus lūdzam savus CV sūtīt uz e-pastu pica4@tiamo.lv ar norādi “Picu cepējs", personīgi "Čili picā" G.Apiņa ielā 10a, Valmierā, vai zvanīt darba dienās no 9:00 – 16:00 pa telefonu 29282731 Prasmes • vēlama iepriekšēja pieredze un/vai izglītība ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā;-ja nav pieredzes –apmācīsim! • spēja strādāt komandā; • pozitīva attieksme pret darbu un dzīvi; • spēja strādāt pilnu darba slodzi;(no 18.g.v) • vēlme strādāt un sagādāt garšas baudījumu mūsu viesiem ar pagatavoto ēdienu. Alga 600 - 700 EUR (Brutto) Profesija: CEPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-20 Kontaktpersona: Cv sūtīt uz e-pastu: pica4@tiamo.lv

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par nebanku kreditēšanas pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā; Precizitāti un atbildības sajūtu pret veicamo darbu; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātu apmācību un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku (08:00 - 20:00) - maiņas garums 8,5 stundas; Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-09-30 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri