Valmieras Ziņas

Vaidavā atklās tenisa halli

Lasīšanas laiks: 2 min

10. februārī plkst. 15.00 Nākotnes ielā 1, Vaidavā, Valmieras novadā atklās Vaidavas tenisa halli. Ar mērķi attīstīt tenisa sportu Valmieras novadā un nodrošināt treniņu nepārtrauktību visa gada garumā bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, ieceri īstenojusi biedrība “Valmieras tenisa klubs” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Darbs pie Vaidavas tenisa halles izveidošanas uzsākts 2019. gadā, laikā, kad Kocēnu novada pašvaldība pabeidza Vaidavas pamatskolas ēkas energoefektivitātes projektu. Pēc “Valmieras tenisa kluba” iniciatīvas ar Kocēnu novada pašvaldības un pēc administratīvi teritoriālās reformas jau ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu, vecā sporta zāle tika pārveidota par specializētu tenisa halli.

Sporta zālē, vestibilā, garderobēs un treneru telpā veikts kosmētiskais remonts, zālē ieklāts starptautiskiem standartiem atbilstošs segums. Laukums aprīkots ar tenisa tīklu, fona aizkariem, logu aptumšošanas žalūzijām, automātisko spēles bumbu padevēju un rakešu stīgošanas iekārtu.

Kopš 2022. gada Kocēnu sporta skolā tiek īstenota interešu izglītības programma tenisā. Treniņu darbu nodrošina divi sertificēti treneri, kuri apmāca vairāk nekā 40 bērnus jau no četru gadu vecuma. Ziemas sezonā sportisti trenējas Vaidavas tenisa hallē,  bet vasaras sezonā tenisa treniņi un sacensības tiek organizēti tenisa kortos “Avoti” pie Valmieras. Tenisa infrastruktūru aktīvi izmanto arī vairāk nekā 30 “Valmieras tenisa kluba” biedru.

Jaunā tenisa halle Vaidavā ir nozīmīgs sporta infrastruktūras objekts tenisa, kā olimpiskā sporta veida, attīstībā Valmieras novadā, un sniegs iespēju novada iedzīvotājiem apgūt un pilnveidot tenisa spēles prasmes visa gada garumā, kā arī veicinās augstu sportisko mērķu sasniegšanu.

Biedrība “Valmieras tenisa klubs” koordinē darbību sporta bāzē, rūpējas par tenisa halles noslogojuma veicināšanu, organizē turnīrus un motivē trenerus saviem audzēkņiem uzstādīt augstus mērķus, lai Valmieras novada vārds arvien vairāk izskanētu tenisa pasaulē.

Informācija par spēles un treniņu iespējām gan bērniem, gan pieaugušajiem pieejama pa tālr. 27773377, Santa France, Valmieras tenisa kluba valdes priekšsēdētāja.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri