Valmieras Ziņas

Uzzini vairāk par ZAAO pakalpojumiem jaunajā tīmekļa vietnē

Lasīšanas laiks: 2 min

Februāra izskaņā SIA “ZAAO” publicē pārveidotu tīmekļa vietni www.zaao.lv, kurai radīts ne tikai pilnīgi jauns vizuālais dizains, bet arī veiktas strukturālas izmaiņas, lai klienti ērtāk varētu atrast sev nepieciešamo informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA ZAAO sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Kovala Sēne.

No 2015. gada SIA “ZAAO” (turpmāk tekstā – ZAAO) klientiem ir bijusi pieejama tīmekļa vietne www.zaao.lv (turpmāk tekstā – vietne), kurā uzzināt par uzņēmuma darbību, sniegtajiem pakalpojumiem, jaunākajām aktualitātēm, kā arī nokļūt ZAAO klientu portālā. Ņemot vērā dinamisko dzīves ritmu, kad svarīgi nepieciešamo informāciju iegūt ātri, un, izvērtējot vietnes apmeklētāju profilu, tika pieņemts lēmums veidot jaunu vietni, pārstrukturējot tajā rodamo informāciju.

Jaunās vietnes galvenajā izvēlnē ir apkopota informācija par visiem ZAAO pakalpojumiem, to izmantošanas iespējām, nosacījumiem, izmaksām. Katrai atkritumu veidu grupai ir izveidota aprakstoša sadaļa, kas palīdz izprast, vai interesējošais pakalpojums atbilst vajadzībai un ir pieejams, kā arī daļai no atkritumu grupām nosakāmas indikatīvās izmaksas, ja izvēlētais pakalpojums ir maksas.

Jaunumi

  • Sadaļa “Padomi atkritumu šķirošanā”, kas var kļūt par katra ceļvedi pareizai šķirošanai vai šķirošanas uzsākšanai. Savukārt sadaļās “EKO laukumi”, “EKO punkti”, “Atkritumu šķirošana” uzskatāmāk ir iespēja uzzināt par ZAAO šķirošanas infrastruktūru, kuru klienti tiek aicināti izmantot, lai kopējais nošķiroto un pārstrādei nodoto atkritumu daudzums palielinātos, bet apglabātais sadzīves atkritumu daudzums samazinātos.
  • Nestandarta atkritumu veidu (piemēram, liela izmēra, būvniecības, azbesta, parku un dārzu atkritumu) sadaļās, izmantojot tilpuma kalkulatoru, iespējams noteikt kopējo nododamo konkrēta veida atkritumu daudzumu, lai izmantotu pakalpojuma kalkulatoru, kas aprēķinās indikatīvās pakalpojuma izmaksas konkrētā adresē. Apzinot izmaksas, klienti var sagatavot precīzāku pakalpojuma pieteikumu un ietaupīt savu un ZAAO speciālistu laiku.
  • Jaunā vietne piemērota arī mobilā telefona, planšetes skatam, kas ļauj ērti atrast nepieciešamo informāciju par ZAAO pakalpojumiem no ikvienas vietas, kur atrodaties.

Kā līdz šim, jaunajā vietnē ir iespējams uzzināt arī par uzņēmuma darbību, jaunumiem, rast atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, kā arī nokļūt ZAAO klientu portālā, kura pārveide, būtiski uzlabojot tā funkcijas, vēl turpinās, bet tikmēr aicinām izmantot esošo pieeju pieteikums.zaao.lv.

Atgādinām, ka pieteikties ZAAO pakalpojumiem vai veikt izmaiņas jau esošajos iespējams arī, rakstot uz e-pasta adresi zaao@zaao.lv, uz kuru aicinām sūtīt arī vietnē pamanītās neprecizitātes un tehniskās kļūdas, kas var rasties datu pārneses rezultātā!

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

GRĀMATVEDI (profesiju klasifikatora koda Nr. 3313 01) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: · 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā · Stabilu atalgojumu (no 1071 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas, ar iespēju papildus iesaistīties projektos) · Sociālās garantijas (veselības apdrošināšanas polise, papildatvaļinājums) · Apmaksātu profesionālo pilnveidi · Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā · Modernu darba vidi un labus darba apstākļus Galvenie darba pienākumi: · Atlīdzības, avansa norēķinu, stipendiju, bezskaidras naudas darījumu un krājumu grāmatvedības uzskaite, aprēķināšana un pārskaitīšana · Grāmatvedības uzskaite finanšu vadības resursu sistēmā Horizon · Ceļazīmju pārbaude un kontrole · Pilnīgu un daļēju inventarizāciju veikšana · Pārskatu sagatavošana un iesniegšana EDS un Centrālās statistikas pārvaldē · Dalība mēneša, ceturkšņa un gada pārskata sastādīšanā Prasības pretendentam: · Izglītība ekonomikā vai grāmatvedībā · Praktiskā darba pieredze grāmatveža amatā vismaz 2 gadi · Iemaņas darbā ar finanšu vadības resursu sistēmu Horizon · Par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu “Namejs” · Labas zināšanas darbā ar datoru (Ms Office) un biroja tehniku · Spēja operatīvi apstrādāt liela apjoma informāciju · Labas komunikācijas prasmes Tālrunis informācijai: Galvenā grāmatvede Madara Vilne T:28678088 CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Grāmatveža vakancei” līdz 2023.gada 12.jūnijam plkst.16:00. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē.

Mūsu partneri