Valmieras Ziņas

Uzsākta līgumu pārslēgšana par centralizēto ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu saņemšanu

Pēc veiktajiem apakšzemes komunikāciju tīklu paplašināšanas darbiem SIA “Valmieras ūdens” uzsākusi dokumentu sakārtošanu ar Burtnieku novada Valmieras pagasta namu īpašniekiem, lai turpmāk varētu ikdienā nodrošināt kvalitatīvu dzeramo ūdeni un videi draudzīgi apsaimniekot notekūdeņus, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens”.

SIA “Valmieras ūdens” Klientu daļas vadītājs Dagnis Muižnieks:

“Šobrīd, kad pabeigta savienojuma izbūve starp Valmieras pilsētas un Valmieras pagasta ūdensapgādes un kanalizācijas centralizētajām sistēmām, esam uzsākuši aktīvu darbu, lai sakārtotu dokumentus ar iedzīvotājiem par turpmāko pakalpojumu saņemšanu. Tie, kuri jau iepriekš izmantojuši “Bill.me” elektronisko norēķinu platformu, tiks automātiski pārreģistrēti no SIA “BN komforts” uz “Valmieras ūdens” datu bāzi, par to saņemot informatīvu ziņojumu. Tikmēr pie pārējo namu īpašniekiem dosies mūsu kontrolieri, lai pārslēgtu līgumu. Aicinām iedzīvotājus izmantot šīs tikšanās reizes, lai noskaidrotu interesējošos jautājumus, kas sekmēs mūsu turpmāko sadarbību.”

SIA “Valmieras ūdens” aktīvi turpina darbu, lai paplašinātu apakšzemes komunikāciju tīklus un varētu arvien vairāk mājokļos nodrošināt augstāku komfortu, lai ikdienā centralizēti saņemtu kvalitatīvu dzeramo ūdeni un videi draudzīgi apsaimniekotu notekūdeņus. Saskaņā ar noslēgto būvdarbu līgumu Nr.13-7-1/2018 ar SIA “Woltec” augusta beigās pabeigta kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu izbūve Valmieras pilsētā un Valmiermuižas ciemā projekta „Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras aglomerācijā 3.kārta” (Nr.5.3.1.0/16/I/013) par kopējo summu 637 283,99 euro bez PVN, ko līdzfinansē Eiropas Savienības Kohēzijas fonds. Kopumā SIA “Woltec” izbūvēja 2026,30 metrus pašteces kanalizācijas tīklu un 216,60 metrus kanalizācijas spiedvada, kā arī trīs kanalizācijas sūkņu stacijas un 787,50 metrus ūdensapgādes tīklu. Pateicoties šiem būvdarbiem, tika izveidota 61 vieta nekustamo īpašumu pievienošanai maģistrālajiem tīkliem.

Jāatzīmē, ka ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifu Valmieras pilsētā nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK). Šobrīd ūdensapgādes pakalpojuma tarifs noteikts 1,10 EUR/m3, ieskaitot PVN, savukārt kanalizācijai – 1,27 EUR/m3. Papildus informāciju par SIA “Valmieras ūdens” pakalpojumiem un darbībām interesenti var iegūt SIA „Valmieras ūdens” Klientu apkalpošanas daļā Rūpniecības ielā 50 (tālr: 6 4226001, 28233110).

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri