Valmieras Ziņas

Uzraksts “Valmiera” pie Gaujas būs jaunā veidolā

Lasīšanas laiks: 2 min

1937. gadā Valmieras ainavā iegūla viens no tās raksturīgajiem vaibstiem – uzraksts “Valmiera” pilsētas galvenās ielas Gaujas krastā. Ik rudeni, tāpat kā citas dobes, uzraksts uz vairākiem mēnešiem atvadās no garāmgājēju skatieniem. Šajā pavasarī uzraksts “Valmiera” atdzims jaunā veidolā un turpmāk priecēs valmieriešus un pilsētas viesus visu gadu, mākslinieciskajā izpildījumā saglabājot Valmieras īpašo lepošanās stāstu un pilsētas sirdī godu atdodot gan Valmierai, gan Gaujai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Uzraksts, kas būs apmēram 18 metru garumā un vairāk nekā trīs metru augstumā, atainos arī Valmieras simbolu – izaugsmes medaļu, aicinot – lai Valmiera ir Tava sirdsvieta, Tavas četras debespuses, Tava māju sajūta, Tava izaugsme, vieta, ko mīlēt un ar ko lepoties.

“Cienot vienu no Valmieras simboliem un domājot par tā ilgtspēju, lai tas priecētu vēl daudzus gadus, ir izvēlēts risinājums, kas saglabā vēsturisko piedāvājumu – Valmieras vārda atainošanu burtveidolā un atrašanās vietu, bet veidojot to iedzīvotājiem pieejamāku, jo tam nebūs sezonāls raksturs,” stāsta Gints Sippo, Valmieras novada pašvaldības mākslinieks.

“Uzraksta jaunais veidols būs pirmais solis Gaujas promenādes attīstības plānos. Tie paredz labiekārtot Gaujas krastu, izveidojot ērtu un pievilcīgu pastaigu vietu. Gaujas promenādes plānotā attīstība tiks īstenota, cienot Valmieras vēsturi un dabu. Tā būs pievilcīga ārvide, funkcionāli droša, kvalitatīva, ar dažāda veida aktīvās un pasīvās atpūtas iespējām. Īstenošana paredzēta, ņemot vērā budžeta iespējas, kā arī iespējas piesaistīt Eiropas Savienības līdzfinansējumu,” stāsta Zanda Lapsa, Valmieras novada pašvaldības galvenā arhitekte, Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļas vadītāja.

Uzraksts “Valmiera” Gaujas labajā krastā tika izveidots 1937. gadā. Burtu formu dobju stādījumiem izveidoja Jānis Ziediņš, kurš bija prasmīgs un iecienīts sava darba veicējs, tolaik lielākā daļa pilsētā esošo uzrakstu un izkārtņu bija viņa roku darbs. Pēckara gados dobes netika veidotas, bet jau 50.–60. gados uzraksts tika atjaunots.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri