Valmieras Ziņas

Uzņēmums, kam mežu pirkšana ir kaut kas vairāk par peļņas avotu

Noteikti būsiet pamanījuši, ka ikvienā jomā ir divu veidu uzņēmumi un divu veidu darbinieki – ir tādi, kuri pragmatiski izdara savu darāmo un par visu pārējo vai nu piestāda rēķinu vai atsakās palīdzēt, aizbildinoties, ka “man par to nemaksā”. Un tad ir tie otrie – tie, kuri strādā no sirds, jo lieta, ar ko viņi nodarbojas, viņiem pašiem šķiet svarīgāka ne tikai kā peļņas avots, bet kā daļa no dzīves, kā svarīga lieta, kuras labā ir vērts tērēt savu laiku. 

Pie otrā veida uzņēmumiem noteikti pieder “MRS Vidzeme”, kas nodarbojas ar mežu un cirsmu uzpirkšanu, kā arī konsultēšanu meža vērtēšanas jautājumos. Laikam jau būtu grūti nostrādāt vienā jomā teju trīsdesmit gadus (“MRS Vidzeme” savu darbību uzsāka tālajā 1991. gadā), ja šo darbu ļoti nemīlētu. 

Gadu desmitu laikā ir uzkrāta pieredze un zināšanas, kas uzņēmumam “MRS Vidzeme” ļauj izvirzīties priekšplānā, piedāvājot labākās meža cenas par hektāru, kā arī izdevīgākos piedāvājumus cirsmu pirkšanā. Ja pārdodat mežu, pievērsiet uzmanību mežu cenām, kādas tiek piedāvātas – piemēram, “MRS Vidzeme” meža cena par hektāru svārstās no sešiem tūkstošiem līdz divdesmit tūkstošiem eiro. Apskatot citu firmu piedāvājumus, jums nāksies secināt, ka patiešām šis ir viens no pašiem labākajiem meža cenu piedāvājumiem. 

Meža cenas Latvijā tik krasi atšķiras vairāku iemeslu dēļ – gan tāpēc, ka ikvienai firmai ir tiesības pilnīgi brīvi piedāvāt, kādu cirsmu pārdošanas vai meža zemes cenu tā vēlas, gan tāpēc, ka paši mežu īpašumi ļoti krasi var atšķirties. Lai meža vai cirsmas pārdošanas gadījumā jūs tiktu pie vislabākās cenas, nepieciešams veikt meža novērtēšanu jeb, citiem vārdiem, dastošanu, kas sevī ietver gan koksnes kvalitātes rādītājus, gan koku sugu uzskaitījumu, gan citus būtiskus parametrus. “MRS Vidzeme” šajā jomā viennozīmīgi ir līderu pozīcijās, ko pierāda gan labās klientu atsauksmes, gan tas, ka arī citi uzņēmumi izvēlas palīdzību meklēt tieši pie “MRS Vidzeme” speciālistiem. 

Meža īpašniekam meža zemes cena, protams, ir pats būtiskākais faktors, taču arī attieksmei un profesionālai konsultācijai citreiz ir izšķiroša nozīme, un arī šajā ziņā “MRS Vidzeme” sevi pierāda no labākās puses – firmas speciālisti ir pretimnākoši un zinoši ne tikai par mežu vērtēšanu, bet arī birokrātijas lietās – viņi būs jums uzticams sabiedrotais arī gadījumos, kad meža pārdošanas gadījumā nepieciešams sakārtot visu dokumentāciju.

Šie ir tikai daži no iemesliem, lai izvēlētos “MRS Vidzeme pakalpojumus” mežu pārdošanas gadījumā – sazinieties ar viņiem, lai pārliecinātos, ka esat nonācis gādīgās rokās! 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Atpūtas un izklaides vietu tīkls "KLONDAIKA" ir viens no veiksmīgākajiem izklaides un atpūtas vietu tīkliem visā Latvijā jau 25 gadus. Meklējam VALMIERĀ – BĀRMENI. Tavi galvenie darba pienākumi: - rūpēties par mūsu viesiem saskaņā ar uzņēmuma noteiktiem standartiem; - pagatavot dzērienus, pasniegt ēdienus un piedāvāt citus viesiem interesējošos pakalpojumus; - izpildīt vadītāja dotos uzdevumus. Šī vakance domāta Tev, ja Tev ir: - iegūta vidējā izglītība; - labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas; - prasme izzināt klientu vajadzības un vēlmes. Strādājot pie mums, Tu iegūsi: - apmācības, lai būtu izcils darbinieks; - elastīgu darba grafiku; - lieliskus darba kolēģus; - karjeras attīstības iespējas; - uzņēmuma piedāvātos labumus – darbinieku saliedēšanas pasākumus, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, darbinieku atlaižu karti pirkumiem Klondaikās un TexMex restorānos ar 50% atlaidi; - un citas unikālas lietas, kas Tev pie mums strādājot liks justies kā ģimenē. Darba laika veids: summētais darba laiks, pēc grafka. Atalgojums: no 650 līdz 1200 EUR bruto. Darba vietas adrese: Rīgas iela 4, Valmiera. Ja vēlies būt viens no mums, tad piesakies, sūtot CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Uzņēmums: SIA "FURORS CAFE", reģ.nr. 40003963896. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 4, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar norādi "Bārmenis Valmierā" uz e-pastu darbs@gmg.lv . Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Valmiermuižas ielā 11, Valmiermuižā, Valmieras pagastā, Burtnieku novadā, uz darbinieku atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERMUIŽĀ” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmiermuižas iela 11, Valmiermuiža, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-18 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri