Valmieras Ziņas

Uzlabota energoefektivitāte ēkai Stacijas ielā 26 Valmierā

Lasīšanas laiks: 2 min

Noslēgušies būvdarbi Valmieras novada pašvaldībai piederošajā ēkā Stacijas ielā 26 Valmierā, kas tika veikti ēkas kopējā enerģijas patēriņa samazināšanai, ēkas tehniskā stāvokļa un vizuālā izskata uzlabošanai. Īstenoto energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu rezultātā paredzams, ka ikgadējais ēkas kopējais enerģijas patēriņš apkurei samazināsies par 31%, tādējādi samazinot arī ēkas uzturēšanas izmaksas. Ēkai tika veikta ārsienu un pamatu siltināšana, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

 Ēkas pirmajā stāvā darbojas vairākas sociālās jomas nevalstiskās organizācijas: biedrība “Kristīgais žēlsirdības centrs”, kas nodrošina Labdarības zupas virtuvi, Dienas centru bērniem, pakalpojumu “Mazgāmutis” un sniedz citus sociālos pakalpojumus; biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” Valmieras nodaļa, kas nodrošina apģērbu apmaiņas istabas darbību, sniedz pakalpojumu “Veselības istaba”, izsniedz Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām programmas ietvaros pārtikas un higiēnas pakas un darbojas kā tehnisko palīglīdzekļu nomas punkts.  Pārējos stāvos atrodas dzīvokļi, tajā skaitā arī vairāki sociālie dzīvokļi, kas tiek piešķirti, ja personai ir nepieciešamība un pašvaldība personu ir atzinusi par trūcīgu vai maznodrošinātu.

Atbilstoši iepirkumam būvdarbus ēkā veica SIA “Ekers” par kopējo līgumsummu 200 898,24 EUR ar PVN. Darbi tika īstenoti Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldības ēkās” projektā “Ēkas Stacijas ielā 26, Valmierā energoefektivitātes paaugstināšana” (vienošanās Nr. 4.2.2.0/19/I/002). Projekta kopējās izmaksas bija 260 714,50 EUR, ERAF finansējums 210 706,10 EUR, pašvaldības līdzfinansējums 29 746,74 EUR, valsts budžeta finansējums 7 436,69EUR.

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri