Valmieras Ziņas

Ugunsgrēkā Cēsīs cieta cilvēks

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 15. augusta plkst. 6.30 līdz 16. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Viktorija Gribuste.

Pēcpusdienā Varoņu ielā Valkā dega pie vienstāva ražošanas ēkas piebūvēta nojume un skaidas 50 m2 platībā.

Plkst. 18.26 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Valmieras ielu Cēsīs, kur četrstāvu dzīvojamās mājas dzīvoklī dega dīvāns 2 m2 platībā. Iekļūstot dzīvoklī, ugunsdzēsēji glābēji tajā atrada cilvēku, kuru izglāba un kurš ugunsgrēkā cieta. Cietušais nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Darbs notikuma vietā noslēdzās plkst. 19.04. Diemžēl dzīvoklī ugunsdzēsēji glābēji nedzirdēja skanam dūmu detektoru. 

Visbiežākais iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga rīcība ar uguni – izmests nenodzēsts izsmēķis, bez uzraudzības atstāta svece utt. Izglābties ugunsgrēkā palīdzēs dūmu detektors, kas savlaicīgi brīdinās par izveidojušos sadūmojumu! Uzstādiet savā mājoklī dūmu detektoru un izglābiet dzīvības!

Vakarā Madonas novada Mētrienas pagastā dega kombains 1 m2 un labības lauks 1 hektāra platībā. 

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 80 izsaukumus – 26 uz ugunsgrēku dzēšanu, tajā skaitā uz trīs meža ugunsgrēkiem, 37 uz glābšanas darbiem, bet 17 izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri