Valmieras Ziņas

Ugunsdzēsēji glābēji dzēsuši ugunsgrēku Raunas novadā

Aizvadītajā diennaktī, no 15. maija plkst. 6.30 līdz 16. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 10 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Agrita Vītola.

Vakar plkst. 12.22 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Raunas novada Drustu pagastā, kur ugunsgrēks bija izcēlies saimniecības ēkā. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg šķūnis pilnā 100m2 platībā. Plkst. 14.47 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar dzēsti arī divi kūlas ugunsgrēki: Rīgas ielā Valkā pērnā zāle dega 10m2 platībā, bet Alūksnes novada Ziemera pagastā – 500m2 platība.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī ceļu satiksmes negadījumu seku likvidēšanā: Vidzemes ielā Salacgrīvā pēc kravas automašīnas avārijas tika atvienotas tās akumulatora klemmes, Salacgrīvas novada Lielupes pagastā pēc kravas un vieglās automašīnas sadursmes tika atvienotas abu automašīnu akumulatora klemmes un nodrošināts, lai nenotiek degvielas noplūde. Savukārt citā gadījumā Vidzemes ielā Salacgrīvā tika likvidēta degvielas noplūde no avarējušas kravas automašīnas bākas un ar absorbentu sakārtota ceļa braucamā daļa.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 66 izsaukumus – 32 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet 11 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri