Valmieras Ziņas

UEC Eiropas BMX kausa kalendārā iekļauti arī divi posmi Valmierā

Publicēts 2021. gada UEC Eiropas kausa kalendārs BMX riteņbraukšanā. Tajā iekļauti 12 posmi, kas norisināsies sešās nedēļas nogalēs. 5. un 6. jūnijā divi posmi ieplānoti Latvijā – Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācijas preses sekretārs Toms Markss.

UEC Eiropas kauss ir lielākais un prestižākais BMX sacensību seriāls Eiropā. Tajā elites un junioru sportisti cīnās par vērtīgajiem UCI ranga punktiem, kamēr masveidību veicina jauniešu, bērnu un amatieru grupu sportistu dalība. Allaž Eiropas kausa posmos kuplā skaitā un ar vērā ņemamiem panākumiem startē Latvijas sportisti.

Eiropas Riteņbraukšanas savienība (UEC) savā mājaslapā publicējusi 2021. gada Eiropas kausa sacensību kalendāra projektu. Kopumā tajā iekļauti 12 posmi, kam jānorisinās sešās nedēļas nogalēs.

Par prieku Latvijas sporta līdzjutējiem un BMX saimei, divi posmi norisināsies Valmierā esošajā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera”. Latvijas posmi kalendārā iekļauti 5. un 6. jūnijā.

Jāatgādina, ka 2019. gadā Māra Štromberga BMX trasē “Valmiera” sekmīgi norisinājās UEC Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā, kas pulcēja 1060 sportistus no 25 valstīm. Sacensības klātienē noraudzījās arī vairāki tūkstoši skatītāju. Organizatori saņēma plašu atzinību no dalībniekiem, treneriem un UEC.

Šī gada UEC Eiropas kausa sezonas starts, ja situācija ar vīrusa “Covid – 19” izplatības ierobežošanu būs pieņemama sporta sacensību rīkošanai Itālijā, gaidāms 20. un 21. martā Veronas trasē. Gaidāmi posmi arī – Zolderā (Beļģija), Papendālē (Nīderlande), Sarrians (Francijā), Anadijā (Portugālē).

UEC Eiropas kausa BMX riteņbraukšanā kalendāra projekts 2021. gadā:

  1. – 21. marts, 1./2. posms – Verona (Itālija)
  2. – 5. aprīlis, 3./4. posms – Zolder (Beļģija)
  3. – 23. maijs, 5./6. posms – Papendal (Nīdrerlande)
  4. – 6. jūnijs, 7./8. posms – Valmiera (Latvija)
  5. – 20. jūnijs, 9./10. posms – Sarrians (Francija)
  6. – 5. septembris, 11./12. posms – Anadia (Portugāle)

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras Viestura vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā lietvedības sekretāru/-i uz noteiktu laiku Ja Tev ir vēlme: noformēt, veidot, kārtot, uzglabāt dokumentus atbilstoši nomenklatūrai, dokumentu pārvaldības kārtībai; pārvaldīt Iestādes arhīvu; veikt personāla lietvedību (darba līgumu slēgšana, rīkojumu sagatavošana); veikt ierobežotas pieejamības dokumentu apstrādi (reģistrācija un nosūtīšana adresātiem); sagatavot Iestādes personāla atvaļinājuma grafikus, kontrolēt to izpildi; nodrošināt savlaicīgu informācijas un dokumentu apriti ar Iestādes administrāciju, darbiniekiem, Valmieras pilsētas pašvaldību un citām institūcijām; un ja Tev ir: vidējā profesionālā vai augstākā izglītība lietvedības jomā; iepriekšēja pieredze lietveža amatā izglītības iestādē tiks uzskatīta par priekšrocību; prasme strādāt ar datoru Windows vidē, izmantot interneta iespējas un datu bāzes; prasme orientēties normatīvajos aktos un pielietot tos darbā; labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, precizitāte, augsta atbildības sajūta; precizitāte un atbildība darbā; mēs piedāvājam: atalgojumu 720 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; darbu radošā, draudzīgā kolektīvā; stabilu, sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē. Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot savu profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi „Lietveža vakancei” uz e-pastu: vvv@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras Viestura vidusskolas lietvedībā (108.kabinetā, Viestura alejā 3, Valmierā) līdz 2021.gada 15 martam (ieskaitot). Tālrunis informācijai: 29286619. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: LIETVEDĪBAS SEKRETĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Viestura aleja 3, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-03-15 Kontaktpersona: CV ar amata norādi iesniegt pers. vai sūtīt uz vvv@valmiera.edu.lv, t. 29286619.

Mūsu partneri