Valmieras Ziņas

Ūdensvada avārijas novēršanu Beātes ielā brīvdienās aizkavējusi rakšanas darbu saskaņošana

Sestdien, 4.aprīlī, kāda portāla “Valmieras Ziņas” lasītāja informēja, ka vienam no namiem Beātes ielā atslēgta ūdens padeve un to solīts atjaunot vien pirmdienas vakaram. 

“Valstī ir ārkārtas situācija bet vesela māja ir bez ūdens līdz pirmdienas vakaram. Nolikta muca ar ūdeni, kur visi krāni ir brīvi pieejami jebkuram. Varbūt ir iespēja kādu pakustināt un pašreizējā ārkārtas situācijā remontus veikt ātrāk?” pauda nama iedzīvotāja.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa, svētdien, 5.aprīlī, ūdensvada avārijas dēļ tika pārtraukta dzeramā ūdens padeve namam Beātes ielā 21 Valmierā. Ūdensvada avārijas novēršanas darbus veica centralizētās ūdensapgādes komunikāciju īpašnieks, Valmieras pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Valmieras ūdens”.

Precīzai ūdensvada bojājuma vietas identificēšanai un avārijas novēršanas darbu veikšanai ir nepieciešams veikt grunts rakšanas darbus, kur iespējama saskaršanās ar dažādām citām apakšzemes komunikācijām. Tādēļ, lai nodrošinātu rakšanai drošu apstākļus un izvairītos no iespējamiem citu komunikācijas tīklu bojājumiem, SIA “Valmieras ūdens” avārijas novēršanas brigādei vispirms bija nepieciešams saņemt rakšanas darbu saskaņojumu no citiem komunikāciju īpašniekiem, kā to paredz Valmieras pilsētas pašvaldības noteiktā kārtība.
Pēc šo saskaņojumu saņemšanas, pirmdien, 6.aprīlī, jau no rīta tika uzsākti avārijas seku novēršanas darbi un ūdens padeve namam Beātes ielā 21 pilnā apmērā tika atjaunota tās pašas dienas pusdienlaikā.

Lai ūdensvada padeves pārtraukuma laikā nodrošinātu Beātes ielas 21 iedzīvotājus ar dzeramo ūdeni, tika nekavējoties piegādāta uz nama pagalmu dzeramā ūdens muca, kā arī svētdien, plkst.19.00-20.00 mājsaimniecībām tika padots dzeramais ūdens, lai nama iedzīvotāji varētu uzpildīt ūdens krājumus ikdienas vajadzībām līdz avārijas seku novēršanas pabeigšanai.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri