Valmieras Ziņas

Tuvojas noslēgumam Valmieras šķeldas katlumājas būvniecība

Valmieras šķeldas katlumājas būvniecība virzās uz priekšu straujiem soļiem. Rudens sākumā, 10. septembrī, svinīgā ceremonijā tika atklāts Valmieras šķeldas katlumājas būvniecības pirmais posms, taču jau 8.novembrī svinēti jaunās būves spāru svētki. Par to, kā pašlaik virzās darbi šajā objektā, pastāstīja “Adven Latvia” valdes loceklis Māris Kānītis. 

“Šobrīd tiek pabeigta ēkas sienu un jumtu montāža. Norisinās paneļu nosegelementu un jumta aprīkojuma uzstādīšana. Tiek veikta logu uzstādīšana un iekštelpu apdares darbi. Uzstādīta lielāka daļa apkalpošanas platformu, kas nodrošinās ērtu un drošu piekļuvi iekārtām. Biokurināmā katla telpā pabeigta kurtuves mūrēšana un dūmvadu montāža, norisinās darbs pie cauruļvadu un to apsaistes montāžas. Arī AS “Sadales tīkls” pabeidzis elektrības pievada izbūvi. Šobrīd tiek veikta iekšējās elektroapsaistes un kabeļu montāža,” pastāstīja uzņēmuma pārstāvis, piebilstot, ka katlumājas būvniecības darbi virzās stabili un līgumā paredzētie termiņi nav pārsniegti.

Māris Kānītis skaidroja, ka būvniecību sākotnēji tika paredzēts pabeigt līdz marta beigām, taču ņemot vērā Dakstiņu ielas un komunikāciju izbūves projekta gaitu, daļu darbu, kā arī katlumājas pārbaudes būs nepieciešams pārcelt uz vēlāku laiku. Plānots, ka jaunā šķeldas katlumāja savu darbību uzsāks 2020./2021. gada apkures sezonā.

“Pašlaik katlumājas būvniecība jau tuvojas beigām, savukārt siltumtrases būvniecībai janvāra vidū tika atvērti pretendentu piedāvājumi. Siltumtrases rekonstrukcijas projektu paredzēts pabeigt līdz 2020./2021.gada apkures sezonai. Lai uzsāktu jaunās katlumājas darbību pēc iespējas ātrāk, AS “Valmieras Enerģija” šobrīd izskata risinājumus pagaidu siltumtrases izveidei,” piebilda “Adven Latvia” pārstāvis.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Amats: Pašvaldības policijas priekšnieks/ce(profesijas kods 1349 08) Darba vieta – Beverīnas novada pašvaldība Prasības pretendentiem Augstākā izglītība – priekšroka tiks dota personai ar juridisko izglītību; Pieredze attiecīgajā profesijā; Zināšanas par valsts pārvaldes un pašvaldības darbības principiem; Atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta prasībām; Teicamas latviešu, krievu valodas zināšanas, vēlamas svešvalodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru, labas komunikācijas prasmes; Augsta atbildības sajūta un precizitāte; B kategorijas autovadītāja apliecība; · Labas komunikācijas un sadarbības prasmes; · Labas analītiskās spējas, precizitāte un augsta atbildības sajūta. Galvenie darba pienākumi Nodrošināt pašvaldības izdoto saistošo noteikumu uzraudzību un kontroli; Savas kompetences ietvaros nodrošināt kārtību sabiedriskās vietās, lai garantētu personu un sabiedrības drošību, uzraudzīt masu pasākumus un atsevišķus objektus, nodrošinot tajos kārtību un sabiedrisko drošību; Veikt preventīvos pasākumus likumpārkāpumu novēršanā; Sniegt neatliekamo palīdzību personām, kuras cietušas likumpārkāpuma rezultātā, nelaimes gadījumos vai atrodas bezpalīdzības stāvoklī; Novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, noskaidrot vainīgos atbilstoši savai kompetencei sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai arī nodot tās izskatīšanai pēc pakļautības. Iesniedzamie dokumenti · CV · Motivācijas vēstule Papildus informācija · Darba līgums uz noteiktu laiku. · Alga (bruto): EUR 634-822 · Darba laiks – 40 stundas nedēļā · Kontaktpersona: Jānis Fūrmanis, tālr.25748882, e-pasts: pasvaldiba@beverina.lv Pieteikšanās vakancei līdz 2020.gada 10.marta plkst.17.00 Profesija: PAŠVALDĪBAS POLICIJAS PAMATDARBĪBAS STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS /PRIEKŠNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstuli un CV uz e-pasta adresi: pasvaldiba@beverina.lv

Mūsu partneri