Valmieras Ziņas

Turpmāk Valmiermuižas Vanagu ielas nami saņems dzeramo ūdeni no Valmieras (1)

Lasīšanas laiks: 2 min

SIA “Valmieras ūdens” šovasar turpina maģistrālo tīklu paplašināšanu Valmiermuižā, un no augusta centralizētajai ūdensapgādes sistēmai pievienoti arī nami Vanagu ielas rajonā, pateicoties jaunajam cauruļvadu savienojumam no Krasta ielas ar lokālajiem tīkliem. Plānots, ka pakāpeniski Valmiermuižā atlikušie ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli tiks ieguldīti “Valmieras ūdens” pamatkapitālā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja uzņēmums.

SIA “Valmieras ūdens” Attīstības daļas vadītājs Nauris Kalniņš:

“Vanagu ielas pievienošana kopējai sistēmai bija loģisks nākamais solis pēc tam, kad pirms diviem gadiem izbūvējām savienojumu ar Valmiermuižā esošajiem lokālajiem tīkliem. Šī mērķa sasniegšanai šogad investējām gandrīz 60 000 eiro, lai veiktu puskilometru garo posmu pāri pļavai uz Vanagu ielu, un turpmāk šī rajona iedzīvotājus varētu ikdienā nodrošināt ar kvalitatīvu dzeramo ūdeni.”

Pilsētas un Valmiermuižas ūdensapgādes sistēmu savienojuma izveide notika vairākos etapos. Daļēju ūdensvada izbūvi saskaņā ar noslēgto vienošanos veic SIA “Woltec”, lai to izdarītu paralēli kanalizācijas tīkla izbūvei Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Valmieras aglomerācijā, 3.kārta” (Nr.5.3.1.0/16/I/013) ietvaros. “Woltec” veica arī ūdensapgādes tīkla izbūvi Burtnieku ielā no Nameja alejas 570 metru garumā līdz Birzītes ielai. Savukārt turpinājuma izbūvi veica SIA “Valmieras ūdens”, no jauna izbūvējot ūdensvadu Alejas, Krasta, Birzītes, kā arī Ābeļu ielā vairāk nekā 800 metru garumā. Jaunizveidotās komunikācijas tika pievienotas Valmiermuižā jau esošajam ūdensvadam Ābeļu un Krasta ielās, veidojot vienotu sistēmu. Savukārt šovasar sekmīgi izbūvēts 520 metrus garš ūdensvada savienojums no Krasta ielas līdz Vanagu ielai līdzās esošajam asfaltētajam gājēju celiņam. Ūdensapgādes sistēmai pievienoti arī hidranti atbilstoši ugunsdzēsības prasībām.

Jāatzīmē, ka Valmieras un Valmiermuižas kanalizācijas sistēmas jau ir apvienotas, un no mājsaimniecībām savāktie notekūdeņi pa kanalizācijas tīklu tiek nogādāti uz attīrīšanas iekārtām, Grīšļu ielā 6, Valmierā. SIA “Valmieras ūdens” piemērotais ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifs, kuru apstiprinājusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšana komisija (SPRK), ir 2,37 EUR/m3 ar PVN, tai skaitā ūdensapgādes pakalpojumu kompleksais tarifs 1,10 EUR/m3, ieskaitot PVN, un kanalizācijas pakalpojumu kompleksais tarifs 1,27 EUR/m3.

    Jautātājs - 02.08.2021

    Un, kamēr neatnāca Valmieras Ūdens, no krāna tecēja Baldones dūņas?

SIA „Firma Madara 89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca” Rīgas ielā 64, Valmierā Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā; Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: veselības apdrošināšanu; mūsdienīgu darba vidi; papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; svētku dāvanas; atmaksātus papildatvaļinājumus; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto) / 6.00 – 6.50 EUR/h (bruto). CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – Bistro pakalpojumu darbinieks VALMIERĀ ,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-04 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) (maiņas vadītājam/-ai) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1080 – 1130 (bruto),plus piemaksas . CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-04 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218

Mūsu partneri