Valmieras Ziņas

Turpinās projekta ,,Get Moving! Take part in the future” aktivitātes Kocēnu novadā

Šodien jaunieši un viņu pedagogi no visām 6 dalībvalstīm (Latvija Polija, Portugāle, Slovēnija, Somija, Spānija) pulcējās Kocēnu kultūras namā, kur prezentēja savus pētījumus par Mediju ietekmi un par mediju izmantošanas iespējām, un par mediju pozitīvo un negatīvo ietekmi uzzināja arī no Vidzemes Augstskolas lektores Lienes Ločmeles, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Kocēnu novada domes sabiedrisko attiecību speciālists Kristers Blūms.

Dienas otrajā pusē jaunieši savas teorētiskās zināšanas apliecina strādājot praktiski, bet plkst. 15.00, Valmierā, tirdzniecības centrā “Valleta” 3. stāvā tiks atklāta skolēnu veidotu plakātu izstāde “Mediju ietekme”.

Kopā izstādē apskatāmi 14 darbi, kurus veidojuši Latvijas un citu Eiropas valstu skolēni Eiropas Savienības Erasmus+ projekta „Get Moving! Take part in the future” ietvaros.

Izstāde „Valleta” 3. stāvā būs apskatāma līdz 28. februārim.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Uzņēmums SIA „ECODUMAS” sakarā ar veikalu tīkla paplašināšanos jaunajā veikalā Valmierā aicina darbā PĀRDEVĒJUS KONSULTANTUS. Darbs: elektronisko cigarešu tirdzniecība. Prasības: - Labas latviešu valodas zināšanas, - Vēlamas vēl kādas svešvalodas (krievu, angļu) zināšanas, - Vēlama pieredze darbā ar kases aparātiem, - Datorprasmes lietotāja līmenī. Priekšrocība kandidātiem, kuriem ir zināšanas par elektroniskajām cigaretēm. Piedāvā apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai. Darba laiks un režīms: summētais darba laiks maiņās pēc grafika no plkst. 10.00-20.00 (~15 darba dienas mēnesī). Alga: no ~500 euro (pēc nodokļu nomaksas). Darba vieta: tirdzniecības lielveikala „Maxima” telpās, Georga Apiņa ielā 10A, Valmierā. Darbam pieteikties var sūtot CV ar norādi "Pārdevējs Valmierā" uz e-pastu valerijus@ecodumas.lt . Ja ir kādi jautājumi, zvani uz tālruni 2170484. Sīkāka informācija par uzņēmumu: www.ecodumas.lt Sazināsies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz tālāku konkursu. Paldies par atsaucību! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-12-01 Darba sākšanas datums: 2018-12-12 Kontaktpersona: Valerijus Ryžovas Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri