Valmieras Ziņas

Turpinās 2018.gadā Valmierā plānotā ielu pārbūve un remonti

Turpinās 2018.gadā plānotā ielu pārbūve un remontdarbi. Jaunajā Ķieģeļu ielas posmā ir ieklāts asfaltbetona segums. Ir atsākta arī Vadu ielas pārbūve, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Sākusies arī Upes ielas posma no Limbažu ielas līdz Matīšu šosejai pārbūve. Būvdarbu laikā satiksme šajā ielas posmā ir slēgta, taču iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem tiek nodrošināta.

Norit arī automašīnu stāvlaukuma paplašināšana Beātes ielā 42 pie pirmsskolas izglītības iestādes “Buratino”. Bērnu vecākiem piekļuve izglītības iestādei tiek nodrošināta no Senču ielas. Drošības apsvērumu dēļ visi Beātes ielas pusē esošie bērnudārza vārti būvdarbu laikā ir slēgti. Lai netraucētu darbu norisi, vecākiem lūgums šobrīd neizmantot Beātes ielā esošo automašīnu stāvlaukumu. Paredzami arī vietēji satiksmes ierobežojumi.

No 14.maija tiek uzsākti būvdarbi Kārļa un Lilijas ielās. Kārļa ielu pārbūvēs posmā no Rīgas līdz Lilijas ielai un Lilijas ielu – posmā no Miera līdz Andreja Upīša ielai. Darbu laikā būs dažāda veida satiksmes ierobežojumi – aicina sekot līdzi zīmēm un informācijai, kā piekļūt būvdarbu zonā esošajiem objektiem. 

Tiek veikti priekšdarbi, lai tuvākajā laikā uzsāktu arī Ausekļa ielas posmā no Rīgas līdz Straupes ielai pārbūvi, kā arī Andreja Upīša ielas posmā no Beātes līdz Rubenes ielai pārbūvi. Savukārt Mālu ielas posmā no Matīšu šosejas līdz Ainažu ielai pārbūvi plānots uzsākt, kad tiks pabeigti būvdarbi jaunajā Ķieģeļu ielas posmā. Ir uzsākti arī sagatavošanās darbi grantēto ielu divkārtu apstrādei, lai ieklātu cieto virsmas segumu.

Ir noslēgti līgumi arī 2018.gadā plānotajiem ietvju seguma atjaunošanas darbiem Voldemāra Baloža, Annas, Rubenes, Garā, Kārļa Baumaņa un Linarda Laicena ielās.

Ar apbraucamo ielu shēmām iespējams iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Ielu remonti/ satiksmes ierobežojumi”. Aktuālo informāciju par ielu remontiem mobilajās ierīcēs iespējams aplūkot www.valmiera.lv sadaļā “Pakalpojumi” – “Ielu remonti un satiksmes ierobežojumi”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri