Valmieras Ziņas

Turpinās 2018.gadā Valmierā plānotā ielu pārbūve un remonti

Turpinās 2018.gadā plānotā ielu pārbūve un remontdarbi. Jaunajā Ķieģeļu ielas posmā ir ieklāts asfaltbetona segums. Ir atsākta arī Vadu ielas pārbūve, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Sākusies arī Upes ielas posma no Limbažu ielas līdz Matīšu šosejai pārbūve. Būvdarbu laikā satiksme šajā ielas posmā ir slēgta, taču iedzīvotājiem piekļuve īpašumiem tiek nodrošināta.

Norit arī automašīnu stāvlaukuma paplašināšana Beātes ielā 42 pie pirmsskolas izglītības iestādes “Buratino”. Bērnu vecākiem piekļuve izglītības iestādei tiek nodrošināta no Senču ielas. Drošības apsvērumu dēļ visi Beātes ielas pusē esošie bērnudārza vārti būvdarbu laikā ir slēgti. Lai netraucētu darbu norisi, vecākiem lūgums šobrīd neizmantot Beātes ielā esošo automašīnu stāvlaukumu. Paredzami arī vietēji satiksmes ierobežojumi.

No 14.maija tiek uzsākti būvdarbi Kārļa un Lilijas ielās. Kārļa ielu pārbūvēs posmā no Rīgas līdz Lilijas ielai un Lilijas ielu – posmā no Miera līdz Andreja Upīša ielai. Darbu laikā būs dažāda veida satiksmes ierobežojumi – aicina sekot līdzi zīmēm un informācijai, kā piekļūt būvdarbu zonā esošajiem objektiem. 

Tiek veikti priekšdarbi, lai tuvākajā laikā uzsāktu arī Ausekļa ielas posmā no Rīgas līdz Straupes ielai pārbūvi, kā arī Andreja Upīša ielas posmā no Beātes līdz Rubenes ielai pārbūvi. Savukārt Mālu ielas posmā no Matīšu šosejas līdz Ainažu ielai pārbūvi plānots uzsākt, kad tiks pabeigti būvdarbi jaunajā Ķieģeļu ielas posmā. Ir uzsākti arī sagatavošanās darbi grantēto ielu divkārtu apstrādei, lai ieklātu cieto virsmas segumu.

Ir noslēgti līgumi arī 2018.gadā plānotajiem ietvju seguma atjaunošanas darbiem Voldemāra Baloža, Annas, Rubenes, Garā, Kārļa Baumaņa un Linarda Laicena ielās.

Ar apbraucamo ielu shēmām iespējams iepazīties Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Ielu remonti/ satiksmes ierobežojumi”. Aktuālo informāciju par ielu remontiem mobilajās ierīcēs iespējams aplūkot www.valmiera.lv sadaļā “Pakalpojumi” – “Ielu remonti un satiksmes ierobežojumi”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri