Valmieras Ziņas

Trūkstošo asins krājumu papildināšanai VADC lūdz atsaukties vairāku grupu donorus

Valsts asinsdonoru centra (VADC) asins krājumu nepieciešams papildināt ar O rēzus pozitīvo un negatīvo, kā arī A rēzus negatīvo asins grupu asinīm, aģentūru LETA informēja centra pārstāvis Jānis Vecvagars.

Viņš atzīmēja, ka VADC lūdz atsaukties šo grupu donorus, piebilstot, ka asinis iespējams ziedot jebkurā asinsdonoru pieņemšanas vietā un VADC izbraukumos.

Vecvagars atgādināja – lai ziedotu asinis, līdzi jāņem pase vai ID, turklāt laika taupīšanas nolūkos donora anketu iespējams aizpildīt iepriekš elektroniskā formātā VADC mājaslapā.

Jaunāko informāciju par asins ziedošanu un izbraukumiem var atrast VADC mājaslapā, kā arī zvanot uz centra bezmaksas uzziņu tālruni 8000 0003.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

BAZALTS – viena no straujāk augošajām būvkompānijām Vidzemē, aicina pievienoties TEVI mūsu kopīgo komandas mērķu sasniegšanai: Aicinām mūsu komandai pievienoties personāla vadības speciālistu/i Uzņēmums piedāvā Intensīvu, dinamisku darbu uz sasniegumiem vērstā komandā Personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas Konkurētspējīgu atalgojumu Modernu, inovatīvu darba vidi Darba apraksts Personāla atlases procesa organizēšana un nodrošināšana Ikdienas situāciju precīza un punktuāla risināšana Aktīva kandidātu meklēšana un uzrunāšana Brigāžu darba koordinēšana, grafiku sastādīšana Rezultātu analīze Priekšlikumu sagatavošana Prasības kandidātiem Pieredze un procesu izpratne vispārējā būvniecībā Labas datora prasmes Labas komunikācijas prasmes, kas vērstas uz sadarbību Spēja ātri reaģēt uz situācijas izmaiņām Sistemātiskums, labas plānošanas, koordinēšanas prasmes Orientācija uz rezultātu. Darba laiks: Pilna slodze Darba vieta: Stacijas laukums 7, Valmiera Darba alga no EUR 1500,00 (bruto) Lai pieteiktos, sūtiet CV ar norādi “Personāla vadības specialists/e” uz e-pastu: personals@bazalts.lv līdz 2019. gada 18. septembrim! Profesija: PERSONĀLA ATLASES SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas laukums 7, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-09-18 Kontaktpersona: Ingūna Sāre Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri