Valmieras Ziņas

Trim reģionālajām slimnīcām piešķir 389 637 eiro neonatologa dežūru nodrošināšanai

Slimnīcas Jēkabpilī, Liepājā un Valmiera saņems 389 637 eiro neonatologa dežūru nodrošināšanai, aģentūru LETA informēja Jēkabpils reģionālās slimnīcas valdes locekle Inna Budovska.

Latvijā vēsturiski ir izveidoti trīs reģionālie perinatālās aprūpes centri, kas nodarbojas ar priekšlaikus un smagi dzimušo jaundzimušo aprūpi. Šie centri atrodas Jēkabpilī, Liepājā un Valmierā, nodrošinot neatliekamo palīdzību jaundzimušajiem Latvijas reģionos.

2018.gada decembrī Jēkabpils reģionālā slimnīca, Liepājas reģionālā slimnīca un Vidzemes slimnīca informēja Veselības ministriju (VM) par finansējuma trūkumu perinatālās aprūpes centros. Vēstulē, kas nosūtīta VM un arī Saeimas Sociālo un darba lietu komisijai un Nacionālajam veselības dienestam, ārstniecības iestāžu vadība aicināja piešķirt adekvātus līdzekļus, lai varētu nodrošināt neonatologa un bērnu aprūpes māsu diennakts dežūras.

VM slimnīcām pausts, ka perinatālās aprūpes centru sekmīgas darbības attīstībai reģionos ir būtiska loma mātes un bērna veselības aprūpes kvalitātes uzlabošanā valstī, un ministrija atbalsta papildu līdzekļu piešķiršanu. Pēc ministrijas aicinājuma valdība lēmusi piešķirt 389 637 eiro, lai trīs reģionālajās ārstniecības iestādē nodrošinātu papildu neonatologa dežūras.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

KOMFOVENT ir starptautisks uzņēmums, kurš apvieno 12 uzņēmumu grupu un darbojas vairāk kā 8 valstīs. Kopumā kompānijā strādā vairāk kā 700 darbinieki, kuri nodarbojas ar ventilācijas iekārtu un sistēmu izstrādi, ražošanu un pārdošanu. “KOMFOVENT” produkti ne tikai garantē cilvēku komfortu, nodrošinot svaigu gaisu telpās, bet arī palīdz nodrošināt drošību ugunsgrēka gadījumos. Uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, aicinām darbā: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI VIDZEMĒ Uzņēmums piedāvā: Ø Darba vietu pie viena no lielākajiem ventilācijas iekārtu un materiālu ražotājiem Baltijas valstīs; Ø Atalgojumu, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas; Ø Iespēju nopelnīt motivējošus bonusus, kuri atkarīgi no darba rezultātiem; Ø Interesantu un dinamisku darbu augošā uzņēmumā, kurā produkcija tiek ražota ar unikālām un inovatīvām iekārtām un tehnoloģijām; Ø Apmācības un karjeras izaugsmes iespējas; Ø Mūsdienīgu darba vidi, kā arī darbam nepieciešamo aprīkojumu. Galvenie darba pienākumi: Ø Vidzemes struktūrvienības vadīšana, plānošana, koordinēšana; Ø Noliktavas saimniecības organizēšana; Ø Jaunu sadarbības partneru piesaiste, komunikācija ar esošiem uzņēmuma partneriem (B2B); Ø Komunikācija ar klientiem, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde, nodošana ražošanas daļai; Ø Tehnisko prasību saskaņošana, nestandarta situāciju risināšana. No kandidāta sagaidām: Ø Aktīvu un dinamisku pieeju problēmu risināšanai un uzdevumu izpildei; Ø Izpratni par ēku inženiertīkliem, noliktavas vadību; Ø Enerģisku uz sasniegumiem vērstu personību ar pozitīvu attieksmi pret darbu un kolēģiem; Ø Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlams arī angļu sarunvalodas zināšanas; Ø B kategorijas autovadītājas apliecība. Darba vieta: Valmiera Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Pieteikumus, lūgums sūtīt uz e-pastu: maija.knospe@komfovent.com Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa norisei. Profesija: TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-14

Mūsu partneri