Valmieras Ziņas

THE FIRST SLAM DUNK kino “Gaisma” jau no 25. augusta

Lasīšanas laiks: < 1 min

Tad ANIME filma THE FIRST SLAM DUNK uz kino “Gaisma” lielā ekrāna jau no 25.augusta!

Shohoku ātrākais spēlētājs un saspēles vadītājs Rjota Mijagi (Ryota Miyagi) vienmēr spēlē prātīgi un pieņem lēmumus zibens ātrumā, izliekoties mierīgam, bet veikli apskrienot pretiniekus.

Rjota ir dzimis un uzaudzis Okinavā, un viņam ir trīs gadus vecāks brālis. Sekojot vecākā brāļa pēdās, kurš jau no mazotnes bija slavens vietējais spēlētājs, arī Rjota aizrāvās ar basketbolu.

Otrajā vidusskolas gadā Rjota spēlē Shohoku vidusskolas basketbola komandā kopā ar Sakuragi, Rukava, Akagi un Mitsui, sacenšoties starpskolu valsts čempionātā. Un tagad viņi ir tuvu tam, lai izaicinātu valdošos čempionus – Sannoh Kogyo vidusskolu.

Režisors: Takehiko Inoue

Filma japāņu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Plašāk ŠEIT

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri