Valmieras Ziņas

„Tenoru Jaunais gads” 14. decembrī koncertzālē “Valmiera” 

Skatītāji tiek gaidīti uz koncertu “Tenoru Jaunais gads” 14. decembrī plkst. 19:00 koncertzālē “Valmiera”, lai izbaudītu Ziemassvētku noskaņu un sagaidītu Jauno, 2019.gadu! 

Koncertā piedalīsies lieliski dziedātāji no Nacionālās operas un Latvijas teātriem – Juris Jope, Kristians Kareļins vai Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis.  Pavadījumu nodrošinās Anatolija Livčas instrumentālā grupa.

Koncertā skanēs klausītāju iemīļotas dziesmas gluži jaunā interpretācijā un īpašā daudzbalsībā – „Karameles”, „Divi eņģeļi”, „Zelta kamanas”, „Mazā”, „O, Sole Mio”, „Tavas mājas manā azotē”, „Ziemassvētku miera sardze”, „Ziemas ceļa idille”, „Tava rīta kafija” u.c. no Intara Busuļa, Dona, Mārtiņa Freimaņa, Igo, Lindas Leen u.c. dziedātāju repertuāra, kā arī citi – ne mazāk pazīstami  Zigmara Liepiņa un Raimonda Paula „zelta” repertuāra skaņdarbi.

„Koncertā ir nopietni  piedomāts par estētisku baudījumu, lai ikvienam rodas svētku sajūta un tā patīkamā kņudoņa pakrūtē, jau ienākot zālē – to nodrošinās gan skaņas, gan smaržas, gan gaismas, un visam pāri – saturs. Būs arī muzikāli pārsteigumi!  Kā nu bez tiem Jaungada noskaņās…”  – Laila Ilze Purmaliete, koncerta producente. 

Juris Jope – izcilais Latvijas Nacionālās operas solists, kuru daudzi vēl atceras kā Raimonda Paula dziesmu izpildītāju un Nacionālā teātra aktieri, Kristians Kareļins – viens no pieprasītākajiem dziedošajiem Nacionālā teātra aktieriem, kurš spēlē teju visos TV seriālos un skatītājus pārsteidz ar savu operisko balsi un stāju; Mārtiņš Brūveris – neapšaubāmi viens no labākajiem un plastiskākajiem Latvijas Nacionālā teātra aktieriem ar fantastiski maigu  balss tembru un spēju atveidot visdažādākos dziedātājus; liepājnieks Marģers Eglinskis, kurā apvienots valdzinošais Hosē Karerasa balss tembrs ar mistera Bīna šarmu, un, lai arī viņa vārds vēl nav Latvijā tik plaši zināms, līdz šim koncertos un izrādēs viņš vienmēr ir izpelnījies  vislielākos skatītāju aplausus -, viņi visi apvienojušies šarmantajā un romantiskajā projektā „Tenoru Jaunais gads”.

Par pavadījumu koncertos gādās izsmalcinātā pianista Anatolija Livča instrumentālā grupa, kurā muzicē izcili sava amata meistari, kuri paralēli spēlē gan Latvijas labāko grupu sastāvā, gan Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī.

Vairāk informācijas:

26481714

Mūsu partneri