Valmieras Ziņas

“Teātris un ES” ciemosies Valmierā ar bērnu izrādi “Noslēpumu sala”

Vai esi gatavs neparastam piedzīvojumam ar dažnedažādiem interesantiem pavērsieniem, aizraujošām darbībām un mīklu minēšanu? 24. novembrī plkst. 11:00 koncertzālē “Valmiera” notiks interaktīva izrāde bērniem “Noslēpumu sala”. Radošās apvienības “Teātris un ES” izrādes režisors ir Armands Ekštets, savukārt krāšņās lomās iejutīsies aktieri Inta Bankoviča, Gerda Dinsberga un Armands Ekštets.

Šī ir jautra un izzinoša izrāde bērniem gan pirmskolas, gan sākumskolas vecumā. Izrādes laikā varoņi interaktīvi iesaista mazos skatītājus un kopā atrisina dažādus uzdevumus, kā arī uzzina interesantus faktus matemātikā, dabaszinībās, vēsturē, literatūrā u.c.

Izrādes galvenā varone vistiņa ir atradusi īstu apslēpto dārgumu karti, un piedzīvojumi nu var sākties, jo bagātības jādodas meklēt uz noslēpumu salu. Bet, ak,  kāda nelaime, tur dārgumus apsargā pirātu kapteiņa palīgs – Papagailis. Drosmīgajai vistiņai nāksies sastapties ar dažādiem šķēršļiem, un ne tikai cīnīties par izdzīvošanu, bet arī izrādīt apbrīnojamas zināšanas, atjautību un neatlaidību. Viņai kopā ar bērniem būs jāatrisina īpaši uzdevumi, citādi dārgumus neredzēt.

Biļetes uz izrādi var iegādāties koncertzālē “Valmiera” un “Biļešu paradīzes” kasēs. 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri