Valmieras Ziņas

Svētdien jau 35. reizi notiks Vaidavas triatlons

Lasīšanas laiks: 2 min

Svētdien, 3. jūlijā, Valmieras novada Vaidavā jau 35. reizi norisināsies sacensības “KRONIS Vaidavas triatlons”, kas vienlaikus būs arī Latvijas kausa posms triatlonā. Sacensību centrs atradīsies Vaidavā, Parka un Ezera ielu krustojumā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Monta Freivalde.

Ņemot vērā vecuma grupu un sagatavotības pakāpi, dalībnieki startēs šādās distancēs: peldēšana 0,1 km + riteņbraukšana 5 km + skriešana 1 km; 0,375 + 10 + 2,5 km. Šogad piedāvāta arī Vaidavas Standarta distance (1,5 km + 40 km + 10 km), kas vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts standarta distancē.

Bērniem būs iespēja izmēģināt spēkus simboliskā triatlona distancē, skrienot pa ūdeni, braucot ar velosipēdu un skrienot. Tāpat kā iepriekšējos gados, sacensībās iekļauta arī grupa “Pirmais triatlons”, kurā aicināts piedalīties ikviens, kurš sasniedzis 13 gadu vecumu un vēlas izmēģināt spēkus simboliskā triatlona distancē! Dalībniekiem, kuri startēs grupā “Pirmais triatlons”, būs jāapliecina, ka nav iepriekš piedalījušies un startējuši triatlona sacensībās pasaulē.

Aicinām sacensībām reģistrēties laikus, taču būs iespējams reģistrēties arī sacensību dienā reģistratūrā laika posmā no plkst. 8.00 līdz plkst. 10.00.

Informējam, ka 3. jūlijā no plkst. 10.30 līdz plkst. 15.30 saistībā ar triatlona sacensībām plānoti satiksmes ierobežojumi – iebraukšana un izbraukšana Vaidavā pa ceļu “Druļļi-Jāņkalni-Ķikuti-Vaidava”, pa Gaujas ielu. Sabiedriskā transporta satiksme netiks traucēta.

Sacensības “KRONIS Vaidavas triatlons” organizē Latvijas Triatlona federācija sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un biedrību “Radošā pietura”.

Plašāk: www.sportlat.lv.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri