Valmieras Ziņas

Sveikti Valmieras “Zelta pāri”

Pirmās adventes priekšvakarā, 2.decembrī, Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā tika sveikti Zelta pāri – tie Valmieras iedzīvotāji, kuri laulībā nodzīvojuši 50 gadu un šogad atzīmē Zelta kāzu jubileju.

Dalībai pasākumā pieteicās 19 pāri – 18 no tiem tika sveikti svinīgā pasākumā Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā, bet viens pāris pēc pašu izvēles tiks godināts nākamajā nedēļā savā dzīvesvietā.

Par 2017.gada Zelta pāri pasludināti: Aivars un Skaidrīte Pružinski, Jānis un Mirdza Semerovi, Andrejs un Aija Graši, Ivars Mārtiņš un Māra Poļi, Laimonis un Nellija Rozīši, Imants un Elza Pakalni, Edgars un Monika Cišeiko, Juris un Gunta Grasimoviči, Vilis un Dzintra Aija Senkāni, Jānis un Margereta Bukuldi, Arkādijs un Leonora Stepanovi, Andris un Anna Strūkas, Jānis un Silvija Čīkas, Jānis un Lūcija Arnīši, Ādolfs un Irēna Šnepsti, Aleksandrs un Biruta Volkoviči, Guntis Leons un Ināra Liepiņi, Māris un Vēsma Mūrmaņi, Vladimirs un Olga Petrovi.

Zelta pārus svinīgās ceremonijas laikā uzrunāja un sveica Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Rita Viļumsone un vadītājas vietniece Vija Kuģe. Šis gads ir īpašs ar to, ka lielākā daļa no Zelta pāriem savulaik strādājuši AS “Valmieras stikla šķiedra”, tāpēc sveicēju pulkam pievienojās arī uzņēmuma pārstāvji.

Ceremonijas laikā valdīja svētku gaisotne un klātesošie uzzināja par Zelta pāru skaisto dzīvesgājumu, kas kopīgi mērots jau 50 gadu garumā, iepazīstoties ar tikai viņiem īpašam vietām un notikumiem – pirmā satikšanās, atzīšanās mīlestībā un skūpsts. Pāriem tika pasniegtas jaunās Latvijas Republikas laulības apliecības, Valmieras kalendārs 2018.gadam, kā arī veltīti vairāki skaisti muzikāli priekšnesumi. Svinīgajai ceremonijai sekoja sirsnīgas sarunas un laimes vēlējumi, šampanieša glāzes saskandināšana un kūkas baudīšana, kā arī kopīga fotografēšanās, iemūžinot īpašo notikumu.

Svinīgā Zelta pāru godināšanas ceremonija notika jau 11.reizi. Šo gadu laikā sveikti 143 Zelta pāri. Ceremonijas mērķis ir stiprināt ģimenes un laulības lomu mūsdienu sabiedrībā, kā arī godāt vērtības – ģimeni un laulību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri