Valmieras Ziņas

Sveikti Valmieras sporta laureāti 2019 (+FOTO) (10)

Sakot paldies par ieguldīto darbu, enerģiju, pavadītajām stundām treniņos, fizisko un emocionālo izturību, mērķtiecību, sasniegtajiem augstajiem rezultātiem un Valmieras vārda spodrināšanu Latvijā un pasaulē, piektdien,13. decembrī godināti Valmieras sporta laureāti 2019 – sportisti, viņu treneri un sporta entuziasti, kuri 2019. gadā uzrādījuši augstvērtīgu sniegumu, pārstāvējuši Latviju un Valmieru starptautiska mēroga sacensībās.

“Sports vieno cilvēkus. Dažādu paaudžu, profesionālās darbības jomu un sportiskās pieredzes cilvēki ir vienoti, atbalstot savējos sportā. Tā ir liela vara, kas iedvesmo un rada emocijas, tādēļ sports neatstāj vienaldzīgus. Paldies ikvienam sporta trenerim un sportistam, kurš iegulda sevi visu, kurš nenogurstoši trenējas, cīnās, pārspēj sevi un savus sāncenšus, brīžam piedzīvo neveiksmes, bet neapstājas un tiecas uz arvien jaunām virsotnēm, lai vēlreiz apliecinātu Valmieras kā sporta galvaspilsētas godam pelnīto nosaukumu un sniegtu mums emocijām pilnu līdzi jušanas prieku,” sveicot sportistus, uzsvēra Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Ikgadējā sporta laureātu godināšanas pasākumā medaļas, goda raksti un piemiņas veltes tika pasniegtas kopumā 49 pieaugušajiem un junioriem, 40 veterāniem, astoņām sporta komandām un 13 treneriem, kuri 2019.gadā kļuvuši par Latvijas čempioniem vai uzrādījuši teicamus rezultātus starptautiska līmeņa sacensībās, pārstāvot Latviju un Valmieru.

Īpašie apbalvojumi “Par sasniegumiem sportā 2019.gadā” tika pasniegts piecās nominācijās – “Gada sportists”, “Gada treneris”, “Gada uzlecošā zvaigzne”, “Gada sporta veids”, kā arī apbalvojums “Par mūža ieguldījumu sportā”.

Par Valmieras Gada sportistu šogad atzīts basketbolists Jānis Kaufmanis, kurš bijis arī otrs rezultatīvākais spēlētājs 2018./2019. gada sezonā Latvijas – Igaunijas apvienotajā basketbola līgā. Par Valmiera Glass ViA futbola komandas aizvešanu līdz ceturtajai vietai Latvijas futbola virslīgā apbalvojumu “Gada treneris” saņēma Tamaz Pertia. Titulu “Uzlecošā zvaigzne” izpelnījies jaunais un daudzsološais sportists Helvijs Babris, kurš augstus panākumus guvis vienlaikus divos sporta veidos – izcīnījis otro vietu Eiropas čempionātā U23 bobslejā divniekiem, kā arī devīto vietu Pasaules kausa posmā BMX riteņbraukšanā. Par 2019. gada sporta veidu šogad viennozīmīgi atzīts futbols, par ko balva tika pasniegta Valmiera Glass ViA futbola komandai, kas, rādot īpaši labu sniegumu, šogad Latvijas futbola virslīgā izcīnīja ceturto vietu, atkal no jauna apliecinot futbola popularitāti Valmierā.

Kā ik gadu, pasākumā tika godināts arī sporta entuziasts, kurš ieguldījis daudz sviedru, pūļu un enerģijas, lai veicinātu sporta attīstību Valmierā, iedvesmotu un motivētu jaunos sportistus – rakstītu sporta vēsturi un veidotu sporta nākotni. Apbalvojumu par mūža ieguldījumu sportā saņēma badmintona treneris ar vairāk nekā 30 gadu darba pieredzi, sporta nodarbību un sacensību organizators, pedagogs, bijušais Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas direktors un joprojām aktīvs badmintonists Uldis Ābeltiņš.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Fans - 14.12.2019 Atbildēt

  Tik saviļņojoša ziņa! Vēl viens apbalvojums. Interesanti, kāda vecuma zēnus tagad trenē nopelniem bagātais PEDOgogs, kura nopelni ierakstīti arī čeku grāmatiņā?

  izrāde - 15.12.2019 Atbildēt

  “alfrēds un klairita”
  alfrēds: “klairita ej vingrot.”
  Klairita: “ej ej vingrot, es te papīše, un es esmu Klāra”

  Ping Pong bumbiņas - 15.12.2019 Atbildēt

  Cienījamā un spriežot pēc raksta joprojām aktīvā baDmeNtOnist`a bērni var lepoties ar savu tēvu! Zinot par visiem šī cilvēka izcilajiem sasniegumiem būtu tikai pašsaprotami, ja viņam tiktu piešķirts mazās, zilās Valmieras goda pilsoņa tituls, ja ne pat kāds apbalvojums, kā nenogurstošam bērnu tiesību aizstāvim.

   Domātājs - 15.12.2019 Atbildēt

   Ja var ticēt Valērija Siņeļņikova skaidrojumam par Dzimtas karmu, tad jauno sportistu iedvesmotāja un motivātora bērniem var nākties lepoties ar tēva sasniegumiem līdz pat 7 paaudzei, pieņemot, ka tēvs ir bijis arī radītājs.

   Warum - 16.12.2019 Atbildēt

   Overtona logi. Tas kas kādreiz bija nepieņemami, tagad ir populāri. Agrāk noziedzniekus nomētāja ar akmeņiem, tagad godinām.

  Reostats - 17.12.2019 Atbildēt

  Nez vai Viesturskolas vadība zin par pasažiera vājību uz pipetēm?

  Hēgelis - 17.12.2019 Atbildēt

  Uldis Ābeltiņš ir VDK ziņotājs, kurš apgalvo, ka par VDK ziņotāju ir kļuvis, jo viņa audzināmā klasē mācījās VDK šefa Mortuzāna meita. Taču šajā stāsta ir dažas nesaistes. Mortuzānam ir arī dēls un nez kādēļ Mortuzāna dēla klases audzinātāja nav kļuvusi par VDK stukaču.

  https://www.tvnet.lv/6391021/divi-pasvaldibu-velesanu-kandidati-valmieras-rajona-mineti-vdk-arhivos

  Laibnics - 19.12.2019 Atbildēt

  Ir vēl viens jautājums. Kādēļ biedrs Ābeltiņš, zinot to, ka līdz šīm tiesā nav pierādīta vēl neviena cilvēka sadarbība ar VDK ir atteicies izmantot iespēju vērsties tiesā, bet ir izvēlējies pierādīt savu nevainību ar loģikas palīdzību?

  Vēl vectētiņš Žans Piažē reiz ir teicis – Kas gan ir loģika, ja ne māksla pierādīt?

  Hēgelis - 21.12.2019 Atbildēt

  Jautājums nav tikai viens. Ir vēl daži. Kādēļ VDK virsnieks ir interesējies tikai par meitas sekmēm? Vai virsnieka meitas sekmes bija sliktas, sliktākas par dēla sekmēm? Vai VDK virsnieka dēls bija priekšzīmīgs skolēns par kura sekmēm nebija nepieciešams interesēties? Kādēļ netika savervēts arī dēla klases audzinātājs vai jebkurš cits skolotājs? Nav šaubu, ka to paveikt VDK virsniekam nebija nekādu šķēršļu. Kādēļ biedrs Ūldis Ābeltiņš intervijā vispār pieminēja, ka VDK virsnieka meita ir mācījusies viņa audzināmajā klasē? Lai tādā veidā attaisnotu sadarbību ar VDK? Interesanti vai ar loģikas palīdzību tīri teorētiski var izskaidrot šo situāciju, lai pilnīgi uz visiem jautājumiem būtu sniegtas atbildes?

   Laibnics - 15.01.2020 Atbildēt

   Bez šaubām. VDK virsnieks saņem informāciju, ka viņa meitas klases audzinātājs ir ne vien viduvējs skolotājs, bet arī pedofīls. Ņemot vērā VDK darba specifiku, tiek pieņemts lēmums savervēt šo skolotāju. Viņš tiek uzaicināts uz sarunu, kuras laikā viņam tiek piedāvāta izvēle. Cietums vai ziņošana par pārējiem skolotājiem un skolēniem. Kad mūsdienās atklājas, ka šis skolotājs ir bijis VDK ziņotājs, viņš atsakās no iespējas vērsties tiesā, lai šī procesa laikā netīšām neatklātos iemesls uz kā pamata viņš tika savervēts.

   Ja šī skolotāja publiski izklāstītās versijas par to, kā viņš kļuvis par VDK ziņotāju salīdzināšanai ar augstāk izklāstīto versiju pielieto Viljama Okamas atklāto principu, ko vēlāk nodēvēja par “Occam’s razor”, tad secinājums ir acīmredzams. Klases audzināts ir pedofīls.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri