Valmieras Ziņas

Sveikti Valmieras sporta laureāti 2019 (+FOTO) (10)

Lasīšanas laiks: 2 min

Sakot paldies par ieguldīto darbu, enerģiju, pavadītajām stundām treniņos, fizisko un emocionālo izturību, mērķtiecību, sasniegtajiem augstajiem rezultātiem un Valmieras vārda spodrināšanu Latvijā un pasaulē, piektdien,13. decembrī godināti Valmieras sporta laureāti 2019 – sportisti, viņu treneri un sporta entuziasti, kuri 2019. gadā uzrādījuši augstvērtīgu sniegumu, pārstāvējuši Latviju un Valmieru starptautiska mēroga sacensībās.

“Sports vieno cilvēkus. Dažādu paaudžu, profesionālās darbības jomu un sportiskās pieredzes cilvēki ir vienoti, atbalstot savējos sportā. Tā ir liela vara, kas iedvesmo un rada emocijas, tādēļ sports neatstāj vienaldzīgus. Paldies ikvienam sporta trenerim un sportistam, kurš iegulda sevi visu, kurš nenogurstoši trenējas, cīnās, pārspēj sevi un savus sāncenšus, brīžam piedzīvo neveiksmes, bet neapstājas un tiecas uz arvien jaunām virsotnēm, lai vēlreiz apliecinātu Valmieras kā sporta galvaspilsētas godam pelnīto nosaukumu un sniegtu mums emocijām pilnu līdzi jušanas prieku,” sveicot sportistus, uzsvēra Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks.

Ikgadējā sporta laureātu godināšanas pasākumā medaļas, goda raksti un piemiņas veltes tika pasniegtas kopumā 49 pieaugušajiem un junioriem, 40 veterāniem, astoņām sporta komandām un 13 treneriem, kuri 2019.gadā kļuvuši par Latvijas čempioniem vai uzrādījuši teicamus rezultātus starptautiska līmeņa sacensībās, pārstāvot Latviju un Valmieru.

Īpašie apbalvojumi “Par sasniegumiem sportā 2019.gadā” tika pasniegts piecās nominācijās – “Gada sportists”, “Gada treneris”, “Gada uzlecošā zvaigzne”, “Gada sporta veids”, kā arī apbalvojums “Par mūža ieguldījumu sportā”.

Par Valmieras Gada sportistu šogad atzīts basketbolists Jānis Kaufmanis, kurš bijis arī otrs rezultatīvākais spēlētājs 2018./2019. gada sezonā Latvijas – Igaunijas apvienotajā basketbola līgā. Par Valmiera Glass ViA futbola komandas aizvešanu līdz ceturtajai vietai Latvijas futbola virslīgā apbalvojumu “Gada treneris” saņēma Tamaz Pertia. Titulu “Uzlecošā zvaigzne” izpelnījies jaunais un daudzsološais sportists Helvijs Babris, kurš augstus panākumus guvis vienlaikus divos sporta veidos – izcīnījis otro vietu Eiropas čempionātā U23 bobslejā divniekiem, kā arī devīto vietu Pasaules kausa posmā BMX riteņbraukšanā. Par 2019. gada sporta veidu šogad viennozīmīgi atzīts futbols, par ko balva tika pasniegta Valmiera Glass ViA futbola komandai, kas, rādot īpaši labu sniegumu, šogad Latvijas futbola virslīgā izcīnīja ceturto vietu, atkal no jauna apliecinot futbola popularitāti Valmierā.

Kā ik gadu, pasākumā tika godināts arī sporta entuziasts, kurš ieguldījis daudz sviedru, pūļu un enerģijas, lai veicinātu sporta attīstību Valmierā, iedvesmotu un motivētu jaunos sportistus – rakstītu sporta vēsturi un veidotu sporta nākotni. Apbalvojumu par mūža ieguldījumu sportā saņēma badmintona treneris ar vairāk nekā 30 gadu darba pieredzi, sporta nodarbību un sacensību organizators, pedagogs, bijušais Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas direktors un joprojām aktīvs badmintonists Uldis Ābeltiņš.

    Fans - 14.12.2019

    Tik saviļņojoša ziņa! Vēl viens apbalvojums. Interesanti, kāda vecuma zēnus tagad trenē nopelniem bagātais PEDOgogs, kura nopelni ierakstīti arī čeku grāmatiņā?

    izrāde - 15.12.2019

    “alfrēds un klairita”
    alfrēds: “klairita ej vingrot.”
    Klairita: “ej ej vingrot, es te papīše, un es esmu Klāra”

    Ping Pong bumbiņas - 15.12.2019

    Cienījamā un spriežot pēc raksta joprojām aktīvā baDmeNtOnist`a bērni var lepoties ar savu tēvu! Zinot par visiem šī cilvēka izcilajiem sasniegumiem būtu tikai pašsaprotami, ja viņam tiktu piešķirts mazās, zilās Valmieras goda pilsoņa tituls, ja ne pat kāds apbalvojums, kā nenogurstošam bērnu tiesību aizstāvim.

      Domātājs - 15.12.2019

      Ja var ticēt Valērija Siņeļņikova skaidrojumam par Dzimtas karmu, tad jauno sportistu iedvesmotāja un motivātora bērniem var nākties lepoties ar tēva sasniegumiem līdz pat 7 paaudzei, pieņemot, ka tēvs ir bijis arī radītājs.

      Warum - 16.12.2019

      Overtona logi. Tas kas kādreiz bija nepieņemami, tagad ir populāri. Agrāk noziedzniekus nomētāja ar akmeņiem, tagad godinām.

    Reostats - 17.12.2019

    Nez vai Viesturskolas vadība zin par pasažiera vājību uz pipetēm?

    Hēgelis - 17.12.2019

    Uldis Ābeltiņš ir VDK ziņotājs, kurš apgalvo, ka par VDK ziņotāju ir kļuvis, jo viņa audzināmā klasē mācījās VDK šefa Mortuzāna meita. Taču šajā stāsta ir dažas nesaistes. Mortuzānam ir arī dēls un nez kādēļ Mortuzāna dēla klases audzinātāja nav kļuvusi par VDK stukaču.

    https://www.tvnet.lv/6391021/divi-pasvaldibu-velesanu-kandidati-valmieras-rajona-mineti-vdk-arhivos

    Laibnics - 19.12.2019

    Ir vēl viens jautājums. Kādēļ biedrs Ābeltiņš, zinot to, ka līdz šīm tiesā nav pierādīta vēl neviena cilvēka sadarbība ar VDK ir atteicies izmantot iespēju vērsties tiesā, bet ir izvēlējies pierādīt savu nevainību ar loģikas palīdzību?

    Vēl vectētiņš Žans Piažē reiz ir teicis – Kas gan ir loģika, ja ne māksla pierādīt?

    Hēgelis - 21.12.2019

    Jautājums nav tikai viens. Ir vēl daži. Kādēļ VDK virsnieks ir interesējies tikai par meitas sekmēm? Vai virsnieka meitas sekmes bija sliktas, sliktākas par dēla sekmēm? Vai VDK virsnieka dēls bija priekšzīmīgs skolēns par kura sekmēm nebija nepieciešams interesēties? Kādēļ netika savervēts arī dēla klases audzinātājs vai jebkurš cits skolotājs? Nav šaubu, ka to paveikt VDK virsniekam nebija nekādu šķēršļu. Kādēļ biedrs Ūldis Ābeltiņš intervijā vispār pieminēja, ka VDK virsnieka meita ir mācījusies viņa audzināmajā klasē? Lai tādā veidā attaisnotu sadarbību ar VDK? Interesanti vai ar loģikas palīdzību tīri teorētiski var izskaidrot šo situāciju, lai pilnīgi uz visiem jautājumiem būtu sniegtas atbildes?

      Laibnics - 15.01.2020

      Bez šaubām. VDK virsnieks saņem informāciju, ka viņa meitas klases audzinātājs ir ne vien viduvējs skolotājs, bet arī pedofīls. Ņemot vērā VDK darba specifiku, tiek pieņemts lēmums savervēt šo skolotāju. Viņš tiek uzaicināts uz sarunu, kuras laikā viņam tiek piedāvāta izvēle. Cietums vai ziņošana par pārējiem skolotājiem un skolēniem. Kad mūsdienās atklājas, ka šis skolotājs ir bijis VDK ziņotājs, viņš atsakās no iespējas vērsties tiesā, lai šī procesa laikā netīšām neatklātos iemesls uz kā pamata viņš tika savervēts.

      Ja šī skolotāja publiski izklāstītās versijas par to, kā viņš kļuvis par VDK ziņotāju salīdzināšanai ar augstāk izklāstīto versiju pielieto Viljama Okamas atklāto principu, ko vēlāk nodēvēja par “Occam’s razor”, tad secinājums ir acīmredzams. Klases audzināts ir pedofīls.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Joker Ltd. ” - uzņēmums ar ilgstošu un veiksmīgu pieredzi azartspēļu un izklaides biznesā, aicina pievienoties savai komandai  BĀRMENI-SPĒĻU ZĀLES PĀRRAUGU darbam VALMIERĀ Ja Tu esi gatavs: -būt par vienu no labākajiem savā jomā, nodrošinot augsta līmeņa klientu apkalpošanuUn Tev ir:-pieredze darbā ar klientiem vai vēlēšanās tādu iegūt-pieredze darbā ar skaidru naudu vai pārliecība, ka tas nesagādās grūtības-datorzināšanas droša lietotāja līmenī-vismaz vidējā izglītība-labas latviešu valodas zināšanas-entuziasms apgūt jaunas lietas un pilnveidoties-prasme brīvi komunicēt ar cilvēkiem-pozitīva attieksme un augsta atbildības sajūtaPievienojies mums un iegūsti:-labus darba apstākļus un mūsdienīgu darba vidi-iespēju mācīties un profesionāli pilnveidoties-vienmēr laikus izmaksātu, likuma prasībām atbilstošu atalgojumu un pilnu nodokļu nomaksu-veselības apdrošināšanas polisi-iespēju strādāt sev ērtākā darba režīmā (12 un 24 stundu maiņas)-darbam nepieciešamo dokumentu iegūšanas izmaksu kompensēšanu (obligātā veselības pārbaude, ārsta atzinums, sanitārā minimuma apliecība, kases apliecība)-apmaksātu ikgadējo atvaļinājumu, papildatvaļinājumu un darba nespējas periodu-apmaksātu apmācību un sapulču laiku un transporta izdevumu kompensēšanu, ierodoties uz tāmAtalgojums:-No 1100 EUR (atkarīgs no konkrētas struktūrvienības darbības rezultātiem un darbinieka individuālā snieguma).CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Bārmenis/-e darbam Valmierā" sūtiet SIA "Joker Ltd. " personāldaļai uz e-pastu vakances@joker.lv Par rezultātiem informēsim tikai tos kandidātus, kuri tiks aicināti uz darba interviju. Profesija: BĀRMENIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 36, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-07-06 Darba sākšanas datums: 2026-06-22 Kontaktpersona: Juris Goba Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Zemessardzes 2.Vidzemes brigāde (Reģ.Nr. Reģ.Nr. 90000040549) Valmierā uz nenoteiktu laiku piedāvā darbu VECĀKAJAM PSIHOLOGAM Darba pienākumi: • Psiholoģiskā atbalsta un konsultāciju sniegšana; • Psiholoģijas apmācību (nodarbību) izveide un vadīšana; • Psiholoģiskā mikroklimata izpētes veikšana. Pamatprasības: • Augstākā izglītība psiholoģijā, atbilstoši Psihologu likuma 3.panta prasībām; • Reģistrācija Psihologu reģistrā; • Vēlams sertifikāts klīniskajā, veselības vai militārajā psiholoģijā; • Teicamas valsts valodas zināšanas; • Vēlama vismaz 5 gadu psihologa pieredze; • Labas komunikācijas, prezentēšanas un publiskās uzstāšanās prasmes; • Vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība. Amata pildīšanai jākārto speciālā atļauja pieejai valsts noslēpumam (likuma „Par valsts noslēpumu” 9. panta otrā un trešā daļa). Piedāvājam: • Pilnu darba slodzi; • Atalgojums atbilstoši 9.mēnešalgas grupai - no 1654,00 euro līdz 1797,00 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši izglītībai un profesionālajai pieredzei; • Personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; • Sociālās garantijas (veselības apdrošināšana), atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; • Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Motivētu pieteikuma vēstuli un CV ar norādi “Vecākais psihologs” iesūtīt uz e-pastu aija.bumane@mil.lv līdz 03.08.2026. Atlases konkurss notiks divās kārtās. Pirmā kārta – Pretendentu izglītības un darba pieredzes izvērtēšana pēc iesniegtajiem dokumentiem. Otrā kārta – intervija, kuras laikā tiks novērtētas Pretendenta zināšanas un kompetences atbilstoši amatam noteiktajām prasībām. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies un informēsim par konkursa rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos Pretendentus. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: Militārais PSIHOLOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 54, Valmiera, Valmieras nov. Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2026-08-03 Kontaktpersona: Motivētu pieteikuma vēstuli un CV ar amata norādi iesūtīt uz epastu

Mūsu partneri